امروز : یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

شایسته گزینی 300x225 - تیر خلاص انتخابات، انتخاب آگاهانه از سوی مردم است! اصل بر شایسته گزینی باشد!ترکمن نیوز- عبدالرسول جوادی بالاجاده- تبلیغات انتخاباتی نامزدها به اوج خود رسیده است و در محافل عمومی و با روش‌های مختلف تبلیغات محیطی و فضای مجازی به بیان برنامه‌ها پرداختند، آنچه که ماحصل این همه تبلیغات و یارگیری‌های سیاسی جریان‌ها و احزاب خواهد بود ” انتخاب مردم ” است.

همه این تقابل‌ها و رقابت‌های سیاسی و ورود افراد با گرایش‌های مختلف سیاسی برای همین مرحله انتخاب مردم به عنوان اصلی‌ترین رکن انتخابات می‌باشند.

اینجاست که نقش مردم در انتخابات رنگ بیشتری بخود می‌گیرد تا با سبد معرفی ظرفیت‌ها به عنوان نامزدهای انتخاباتی، بر حسب شرایط جامعه و شناسایی ظرفیت‌ها و با نگاهی به عملکردهای نامزدها، انتخابی آگاهانه داشته باشند و آینده کشور را در یک دوره ۴ ساله رقم زنند.

زرق و برق های انتخاباتی، جریانی بودن انتخابات از سوی احزاب و گروه‌ها و نگاه قومی و قبیله، منطقه‌ای و… مردم را در انتخاب آگاهانه و برتر دور ساخته و انتخاب هیجانی و احساسی صورت می‌پذیرد که نه به نفع کشور است و نه نفع جامعه هدف حوزه انتخابیه!

آنچه که مهم است بررسی و کارشناسی دقیق از برنامه‌ها و عملکردهای نامزدهای انتخاباتی است که مردم به واسطه معتمدین یا تحقیق بدست می آورند.

شایسته‌تر آن است تا آینده کشور و جامعه با” انتخاب آگاهانه” و شایسته گزینی رقم خورد و آنچه حاصل این انتخاب شود “مجلسی قوی برای ایرانی قوی” باشد .

مردم عزیز کشور بدانند که تیر خلاص انتخابات از سوی تک تک شما پرتاپ خواهد شد و انتخابگر اصلی این میدان شما هستید پس با انتخاب آگاهانه و شایسته گزینی آینده ای روشن را برای کشور رقم زنید.

همه این رقابت‌ها، تبلیغات و اطلاع رسانی از برنامه ها و تجارب و عملکردها برای همین مرحله ” انتخاب ” است که لازم است با بررسی همه جانبه،مردم ” آگاهانه ” انتخاب و گزینشی اصلح نمایند .

بهترین انتخاب از برترین عملکردهای نامزدهای انتخاباتی بدست می آید از آنچه که گفته شد تا آنچه که در عمل اجرا شد.

عملکرد و رفتار نماینده ای که خود را برای مردم بدانند و نه برای جریانی ،حزبی و حتی افرادی که حمایت از آنان را برای بهره گیریهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی از منتخب آینده میدانند ،می تواند بهترین و برترین ملاک انتخاب در انتخابات باشد .

آینده کشور با انتخاب تک تک مردم شریف ایران رقم خواهد خورد. پس با انتخابی آگاهانه و شایسته گزینی در مدیریت کشور سهیم باشید .

مجلسی قوی ایرانی قوی خواهد ساخت و که این قدرت در انگشتان دستان همه ایرانیان نهفته است.

پس وعده همه ایرانیان روز ۱۱ اسفند در پای صندوقهای رای و انتخابی آگاهانه و شایسته از میان نامزدهای انتخاباتی در سراسر کشور.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  • دروغه دوبار تیلور برده یکبار هم یزدانی والسلام

    مسئولین می فرمایند مردم ایران رای بدهید چون شهید همت گفته هروقت راه رو گم کردی ببین دشمن چی میگه؟ و چون امروز شبکه های خارجی و دشمن میگن رای ندهید پس شما مردم رای بدهید سئوال: چرا در زمان کرونا و واکسیناسیون که شبکه های خارجی دشمن همگی باتفاق میگفتند “مردم ایران واکسن بزنید” مسئولین نگفتند “مردم واکسن نزنید” و مردم بیچاره هم واکسن زدند یا فوت شدند یا به بیماری لاعلاج رسیدند چرا الان مسئولین پاسخگو نیستند؟ الان که ما مردم بیمار شده و در حال مرگ هستیم برای چه باید رای بدهیم؟!

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز