امروز : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    119123

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:01 | ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

استانداری 300x225 - تکمیل محور بندرترکمن به آق قلا تسریع می‌شود/ اجرای ۲۵ کیلومتر روشنایی راه های استانترکمن نیوز:  جلسه مشترک نائب رئیس مجلس، استاندار گلستان، نماینده مردم غرب استان و معاونین وزیر راه و شهرسازی در راستای بهبود کیفیت راه های استان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در این جلسه که با حضور دهنوی، زنگانه استاندار گلستان، ایری نماینده مردم غرب استان، خادمی و امانی معاونان وزیر راه و شهرسازی تشکیل شد، مقرر گردید، باند شمالی محور آق قلا به بندر ترکمن توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، تعریض و توسعه پیدا کند و همچنین باند جنوبی این محور نیز توسط راهداری با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان تکمیل گردد.

در این جلسه مقرر شد جاده قدیم گرگان، کردکوی، بندرگز علاوه‌بر سه تقاطع سالیکنده سرکلاته و چهارده که توسط راهداری تعریض و ایمن سازی میشود در الباقی قسمت های مسیر با اعتبار ۲۰ میلیاردی سازمان راهداری و ۵۰ میلیاردی راه و شهرسازی تعریض و ایمن سازی گردد.
همچنین تاکید شد ، چهار دوربرگردان با همکاری سازمان راهداری و چهار دوربرگردان ایمن با همکاری شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و البته با مشاوره پلیس راه اجرا می گردد و همچنین اعتباری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان جهت اجرای خط کشی راهها، تابلو علائم و نصب نیوجرسی ها به استان تخصیص می یابد.
در این جلسه عنوان شد جاده علی آباد به شاهرود توسط سازمان راهداری با همکاری سازمان برنامه و بودجه از محل تعهدات سفر رئیس جمهور به استان اجرا شود
لازم به ذکر است بر اساس توافقات صورت گرفته در سال جاری ۲۵ کیلومتر روشنایی راه های استان اجرایی خواهد شد.
گفتنی با ۹۵ نقطه حادثه خیز پس از استان تهران دومین استان حادثه خیز است و استاندار گلستان با همراهی مدیران و نمایندگان در جلسات متعدد و با رایزنی ها و جذب اعتبارات از منابع مختلف تلاش دارد در مسیر ایمن سازی جاده های استان گام بردارد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز