امروز : یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    82248

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:34 | ۱۸ شهریور ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

والیبال شهرداری گنبد 2 300x189 - توپ ،تور، هیجانترکمن نیوز: رقابت‌های والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، در اولین هفته، چهارشنبه عصر در نوزدهمین روز ماه شهریور سوت زده خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در آغازین روزهای یارگیری از سوی چند تیم حاضر در لیگ، بیم آن میرفت که این مسابقات با وجود ویروس کرونا با چه آیتمی به راه خود ادامه بدهد، اما با درایت رئیس فدراسیون والیبال که در نشست خبری اذعان داشت زندگی را به والیبال برمیگردانیم و مجموعه همکاران خود و رسانه های زحمتکش که همچون بال و بازوان توانمند، در کنار این مجموعه بودند، سرانجام این لیگ با یاد و نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد.

نکته تاریک این مسابقات در هفته اول نبود حامیان ورزش یعنی هواداران و تماشاگرانی هستند که با حضورشان در سالن حلاوت خاصی را به مسابقات میدهند.
اما نماینده گنبدی‌ها بسان دو سال پیش شهرداری گنبد می‌باشد.

امسال شهرداری گنبد با رویه جدید پا به این کارزار گذاشته است. پوست‌اندازی در نوع تیمداری و ایجاد فضا برای کار با آیندگان والیبال که بدنبال اوج گیری هستند. آیندگانی همچون فاروق گوگجلی با ۲۱ سال سن، آرش بدراقی با ۱۹ سال، ایمان قلیچ‌راد که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی و سومی آسیا را با تیم ملی نوجوانان دارد با ۱۹ سال، بنیامین ایگدری با ۲۱ سال سن، یونس قلیچ نیازی در پشت خط که پروازهای تماشایی دارد، احسان دانش دوست با ۲۰ سال سن و قهرمانی جهان با تیم ملی نوجوانان و جوانان و قهرمانی در باشگاه‌های آسیا، رزومه این بازیکن خوش پرواز و باهوش می باشد. مختار بوش محمد رضا مخمی، مبین عراقی با ۱۹ سال سن، احسان سعیدی با ۱۸ سال، موسی سخاوی که ۲۰ سال سن دارد که با تیم ملی جوانان نایب قهرمانی آسیا شده، در کنار بزرگان و با تجربه‌هایی همچون، حمید چوگان، متین تکاور، کمال قریشی، ادریس دانشفر، رمضان صحبتی برای والیبال نماینده استان هنرنمایی خواهند کرد.

والیبال شهرداری گنبد 3 300x189 - توپ ،تور، هیجان

اما شهداب یزد با مربیگری عمده غیاثی که سال قبل درمتین ورامین بود و بدجوری عظیم جزیده مچ این مربی با اخلاق را در گنبد خوابانده بود در هفته اول مهمان پایتخت والیبال خواهد بود. در این تیم که تمرینات خود را از ماه‌ها پیش شروع کرده بود اسامی بازیکنان را به رسم مهمان‌نوازی از تیم مهمان با شماره بازیکنان شروع میکنیم.

۱بهمن جهاندیده
۲احمد رضا میر حسینی
۴ویکتوریا باجوجیا ارائه جو
۶رضا عابدینی
۷بهنام حاجی پور
۸سلیم چپرلی
۹علی اصغر میر حسینی
۱۰میکائیل تاجر
۱۱سینا نیک پور
۱۳مهدی مهدوی(کاپیتان)
۱۵ناصر رحیمی(لیبرو)
۱۶محمد ولی زاده
۱۸بابک امیری
۲۰رضا رضایی.

اسامی ۱۴ بازیکن شهرداری گنبد با شماره لباس

۱حمید چوگان(کاپیتان)
۳فاروق گوگجلی
۱۴کمال قریشی
۸-احسان دانش دوست
۷ادریس دانشفر
۵مختار بوش
۲متین تکاور
۶رمضان صحبتی
۱۷علیرضا جلوه
۱۳احسان سعیدی
۱۲بنیامین ایگدری
۱۵یونس قلیچ نیازی
۱۹آرمان صالحی
۱۶موسی سخاوی

والیبال شهرداری گنبد 1 300x189 - توپ ،تور، هیجان

مربیگری شهرداری گنبد با عظیم جزیده که بر روی نیمکت رحمان رئوفی و آنالیزوری محمد مخدومی او را همراهی خواهند کرد. سرپرست تیم جلیل جعفربای می‌باشد. تمرین تیم شهرداری گنبد در سالن المپیک ،ساعت ۴ الی ۵:۳۰ و بدنبال آن نماینده یزد از ساعت۵:۳۰ الی ۷ در سالن المپیک تمرین خواهد کرد. تمرینات و مسابقه به علت شرایط کرونا بدون حضور تماشاگر انجام می‌شود. لازم به توضیح مسابقه شهرداری گنبد و شهداب یزد از شبکه ورزش و استانی پخش مستقیم خواهد داشت.

گزارش از: شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز