امروز : دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    32361

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    10:20 | ۲۲ مرداد ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

Salad Khabarnegar 21M 300x213 - توهین به خبرنگاران گلستانی در آستانه روز خبرنگار / شام استاندار تبدیل به اولوویه شدیادداشت- ترکمن نیوز- در آستانه روز خبرنگار شاهدیم که هیچ یک از وعده های استاندار عملی نشده و در توهینی آشکار به جای شام می خواهند به اصحاب رسانه اولویه بدهند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سید مناف هاشمی استاندار گلستان روز یکشنبه 24 تیرماه در جمع اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان گلستان 3 تا وعده به اصحاب رسانه استان گلستان داد .

1) هزینه حق عضویت همه اعضای خانه مطبوعات به ازای هر نفر 50 هزار تومان را بپردازد .

2) اعضای خانه مطبوعات امسال روز خبرنگار شام مهمان استاندار در یک هتل باشند .

3) به خانه مطبوعات مبلغ 60 میلیون تومان کمک مالی بشود .

اما در آستانه روز خبرنگار شاهدیم که هیچ یک از وعده های استاندار عملی نشده و در توهینی آشکار به جای شام می خواهند به اصحاب رسانه اولویه بدهند . گفته شده 400 اولویه برای مهمان مراسم روز خبرنگار سفارش داده شده به نیت 400 خبرنگار ؛ در حالیکه معلوم نیست که تعداد خبرنگار تا بحال کجا بوده اند ؟

پیش بینی می شد که مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان که حتی یک روز هم سابقه فعالیت در زمینه ارشاد را ندارد و از سازمان آموزش و پرورش به این نهاد آمده نتواند این روز باشکوه و مراسمات هفته خبرنگار را به نحو مطلوبی مدیریت کند .

امروز این سوء مدیریت به جایگاه خبرنگاران و شان آنها ضربه زده و شاهدیم که یک مراسم دولتی و اجباری با صرف اولویه برای خبرنگاران برگزار می شود .

این در حالی است که اداره ارشاد گلستان هنوز یک ریال هم هزینه نکرده و حتی پول داربست های نمایشگاه مطبوعات که آبروی استان در هفته خبرنگار شده نیز توسط خانه مطبوعات داده شده و قرار شده بعدا ارشاد گلستان مبلغی را بپردازد .

جالب اینکه مدیر کل ارشاد استان در روزهای منتهی به بازگشایی نمایشگاه مطبوعات همراه با 11 نشریه دیگر به دنبال عدم برگزاری نمایشگاه مطبوعات بودند ؛ سوال اینجاست اگر این نمایشگاه برگزار نمی شد ایشان به عنوان مدیر کل و متولی بخش رسانه چه روزمه و حرفی برای روز خبرنگار داشتند ؟

سخن دیگر با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات است که شش ماه پیش از خبرنگاران رای اعتماد گرفتند تا مراسم خوب و متفاوت با سال گذشته برای روز خبرنگار برگزار کنند و این جزو وعده های اکثریت آنان بود اما چرا حاضر شدند این مراسم را مثل سالهای گذشته در تالار فخرالدین اسعد گرگانی و با سخنرانی مدیر کل ارشاد و استاندار و به صورت کاملا دولتی برگزار کنند.

 

منبع: edalatkhahaniran.com

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز