و پرورش گنبدکاووس 2 300x206 - تولید فیلم‌های محتوای آموزشی در مدارس گنبدکاووس ادامه می‌یابدترکمن نیوز: مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس گفت: تولید فیلم های آموزشی برای دروس تمامی مقاطع در سال تحصیلی جدید ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نظر نژاد در حاشیه نشست با سرگروه های درسی مدارس این شهرستان اظهار داشت: باتوجه به اجرای آموزش تلفیقی به دلیل شیوع ویروس کرونا در سال تحصیلی جدید طی برنامه ریزی های که صورت گرفته با استفاده از ظرفیت علمی سرگروه های درسی شهرستان تولید محتوا آموزشی از جمله فیلم های آموزشی و همچنین تهیه درسنامه ها در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس در خصوص زمان بازگشایی مدارس این شهرستان در سال تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩ بیان کرد: از اول تا ۱۵ شهریور به تناسب وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان‌ها وشهرهای مختلف آغاز فعالیت آموزشی در سطح مدارس کشور متغییر خواهد بود .
نظر نژاد در ادامه با بیان اینکه استفاده از شبکه دانش آموزی “شاد” جز لاینفک آموزش در سال تحصیلی پیش رو خواهد بود اظهار کرد: در مناطقی از شهرستان که دانش آموزان به فضای مجازی دسترسی ندارند بسته های آموزشی توزیع خواهد شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۵

۰۴ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77739

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک