اخبار اجتماعی-ایتنانیوز- کارشناسان راهنمایی و رانندگی تعداد ۳۰ جلد کتاب با مضامین متنوع کودکانه به دانش آموزان اهداء کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  تعداد ۳۰جلد کتاب با عنوان زندگی امامان و پیامبران در بین دانش آموزان دو دبستان دخترانه فرصت و پسرانه ره توشه با حضور کارشناسان آموزش همگانی راهنمایی و رانندگی و هنگ مرزی اترک و پخش کلیپ های آموزشی توزیع شد.

در این دیدار کارشناسان راهنمایی و رانندگی در این حضور ۵ اصل سلامت را به دانش در رابطه با رعایت قوانین ترافیکی آموزش دادند.
همچنین کارشناس اجتماعی هنگ مرزی اترک نیز در رابطه با جغرافیای مرزهای کشور و اهمیت مرز و مرزبانی به دانش آموزان آموزش دادند.
در این دیدار کارشناس راهور ستوانسوم “محمد اشکوریان” و همچنین کارشناس اجتماعی هنگ مرزی اترک ستواندوم “احمد ملکان” در را رابطه با موضوعات مبتلابه و رعایت آن جهت پیشگیری از بروز حوادث و جرائم به دانش آموزان توضیحات لازم را دادند.
همچنین به دانش آموزان کلیپ های آموزشی راهنمایی و رانندگی با عنوان انیمیشن سیاساکتی و نماهنگ مرز یعنی چه؟، پوسترهای آموزش مرزی، از طریق ویدئو پروژکتور نشان داده شد.

در پایان مراسم دانش آموزان از نزدیک با اقدامات عوامل گشت خودرویی راهنمایی و رانندگی آشنا شدند.

 

https://telegram.me/ITNANews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۹

۲۷ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5301

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک