امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

IMG09463512 674x405 300x180 - توزیع کتاب درباره حضرت محمد(ص) در کتابخانه‌ها و مدارس کاناداترکمن نیوز: انجمن اسلامی مانیتوبا از توزیع کتاب‌هایی درباره دین اسلام و حضرت محمد بین برخی از مدارس و کتابخانه‌های کانادا برای ایجاد پل ارتباطی با دیگران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ کتابخانه عمومی شهر وینیپگ کانادا اعلام کرد: انجمن اسلامی منیتوبا قصد دارد کتاب‌های جدیدی درباره زندگی حضرت محمد(ص) را به این کتابخانه اهدا کند.

این انجمن اسلامی تصمیم دارد تا کتاب‌هایی درباره حضرت محمد(ص) و دین اسلام را بین برخی از مدارس و کتابخانه‌های کانادا توزیع کند.

مسئولان این کتابخانه تمایل خود را برای ارایه اطلاعات مستند درباره اسلام و مسلمانان اعلام کردند.

«فیلیپ براوو» مسئول بخش کتاب‌های غیر تخیلی بزرگسالان، گفت: ما می‌خواهیم اطلاعات واقعی در مورد اسلام ارایه دهیم. ارایه این کتاب‌ها به ما کمک می‌کند تا ماموریت خود را در غنی سازی زندگی خوانندگان این شهر با این اطلاعات محقق کند. سپس این کتاب‌ها در همه شعبه‌های این کتابخانه در دسترس خواهد بود.

«ادریس البکری» رئیس شورای اداری انجمن اسلامی منیتوبا گفت: این طرح نیکوکاران برای اهدای کتاب درباره اسلام ناشی از حملات اخیر در فرانسه است که پس از انتشار کاریکاتورهای موهن نسبت به حضرت محمد(ص) رخ داده است.

البکری معتقد است که برپایی تظاهرات هنگام شیوع ویروس کرونا طرح خوبی نیست. به همین دلیل مسئولان این انجمن تصمیم گرفتند تا روش‌های دیگری را برای ارتباط با ساکنان این شهر در پیش بگیرند.

وی افزود: ما می‌خواهیم با این روش پل ارتباطی با دیگران ایجاد کنیم. ما به مردم برای فهم بیشتر و بهتر درباره حضرت محمد(ص) کمک کنیم.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز