امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۷,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

نامه سرگشاده به مسعود خليلی رییس فدراسیون سوارکاری ایران

“توجه ویژه به هواداران و تماشاچیان” باعث پیشرفت تیم های ورزشی است

  • کد خبر :

    23585

  • /
  • تاریخ :

    ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

DSC 0002 300x200 - "توجه ویژه به هواداران و تماشاچیان" باعث پیشرفت تیم های ورزشی استیادداشت – تورکمن نیوز هر مسابقه ورزشی همیشه دارای دو طیف اصلی است؛ بازیگر (ورزشکار) و مقوله مهم تماشاگر است. تجربه ثابت کرده است ابراز احساسات در هنگام برگزاری مسابقات، تشویق ورزشکاران تاثیر بسزایی در روحیه پیروزی طلبی دارد و این مختص تماشاگران و هواداران حاضر در میدان نیست بلکه در جهانی که نزندگی میکنیم (عصر الکترونیک و کامپیوتر) دیگر با وجود “دهکده جهانی” هواداران تلویزیونی، رادیویی، نشریات به خصوص رسانه و اینترنت امروزه نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت تیم های مسابقه و ورزشکاران دارد.

در ادامه درخواست یکی از هواداران ورزش ملی سوارکاری که در ترکمن صحرا عجین با خون و زندگی ترکمن هاست را مطالعه میکنید که طی ارسال نامه و یادداشتی از رییس فدراسیون سوارکاری کشور تقاضای رسیدگی ویژه به مقوله هواداران و تماشاچیان این ورزش مفرح دارد.

 

جناب آقای دکتر خلیلی ریاست محترم فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران “توجه ویژه به هواداران وتماشاچیان”
باسلام و عرض ادب و احترام ضمن تبریک انتخاب مجدد جنابعالی به عنوان ریاست فدراسیون سوارکاری؛ مستحضرید ترقی و تعالی در هر جامعه ای نیاز مبرم ومتقابل وهم سویه تمامی کسانی است که در آن کار سهمی دارند منجمله اگر بخواهیم اموری را به پیش ببریم باید که تمامی جوانب امور در نظر گرفته شود.

فرض مثال اگر مسابقه ای برگزار می شود هریک از آحاد برگزار کننده نقشی را ایفا می نماید از بازیکن گرفته تا مربی- داور ودیگر عوامل اجرایی وتمام هم وغم آنان با اجرای خوب مسابقات به میدان آوردن تماشاچیان و به قولی سرمایه های هر ورزش می باشند.

ورزش سوارکاری نیز از این مقوله جدا نیست حقیر چندین نامه سر گشاده در خصوص مسائل ومشکلات جامعه سوارکاری به عنوان هوادار این رشته که سالیان سال است آنرا دنبال میکنم به حضور مبارک ارسال نمودم وامید بر آن بود با توجه به شناخت وذهنیتی که دورادور از جنابعالی به عنوان فردی دانش آموخته و فرهیخته با کوله باری از تجربه وتخصص در این رشته پیدا نمودم حداقل به جهت احترام به هواداران این عاشقان راستین جامعه سوارکاری جوابیه ویا پی نوشتی را مرقوم می نمودید.

مستحضرید در هر ورزش ویا مقوله ای اگرما بهترین تیم ورزشی ویا بهترین اسب ها را با بهترین مربی وچابکسوار داشته باشیم اما یار غار آنرا که همان هواداران وتماشاچیان که به اعتراف اذهان عام وخاص سرمایه های هر ورزش هستند نداشته باشیم هیچ یک از زحمات به چشم نخواهد آمد بر این منوال حقیر که سالیان سال است این رشته مفرح و بانشاط را به عنوان هوادار دنبال پیگیری مینمایم و هر از گاهی با قلم ناتوان خویش در حد بضاعت خود در مطبوعات وسایتهای مر تبط با سوارکاری نوشتاری رابه رشته تحریر در آورده تا بتوانم کمکی ولو اندک به این رشته بنمایم.

جناب آقای دکتر خلیلی انتظار برآن بود با توجه باینکه مدتی است سکان هدایت فدراسیون سوارکاری را بر عهده گرفته اید توجه خاصی به هواداران وتماشاچیان بنمایید گرچه واقف هستم به علت کثرت ومشغله کاری زیاد فرصت چندانی ندارید اما باید پذیرفت که توجه به این قشر نیز از اهم امور می باشد در دنیای کنونی علم وفناوری توجه ویژه ای به هواداران می شود وکانون های خاص خود را دارند که به عنوان لیدر وسردسته هواداران را در جهت تشویق تیم مورد نظر خویش رهبری وهدایت می نمایند.

اگر تیم هایی در جهان مطرح وپر آوازه شده اند به خاطر وجود همین هواداران وتماشاچیان است که بدون هیچ چشم داشتی پشتیبان تیم مورد نظر خویش می باشند وجامعه سوارکاری نیز از این قائده جدا نیست وهواداران خاص خودرا دارد که در سرما وگرما جهت رونق این رشته سختی ها را تحمل میکنند.

لذا می طلبد کارهای عام المنفعه زیادی صورت بگیرد البته باید گفت آنچه این عزیزان می طلبند در جهت رفاه حال عموم است وبس در پایان عرایض خویش رجا واثق دارم با درایت وتد بیروسعه صدری که دارید منشا خدمات شایان توجه ای به جامعه سوارکاری خواهید شد.
من الله توفیق – عبدالجبار فرازمند
بندرترکمن/ گلستان

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز