امروز : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۲,۶۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

Korend Hotden Turkmensnews 2 300x200 - توجه بیشتر به مناطق مرزی و محروم اولویت دولت در استان گلستان استگلستان-ترکمن نیوز-   استاندار گلستان گفت: توجه بیشتر به مناطق مرزی و محروم اولویت دولت در استان گلستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  سید مناف هاشمی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی روستای کرند و افتتاح آب‌بندان در روستای کرند اظهار داشت: با توجه به وجود اقوام مختلف در گلستان, وظیفه و تکلیف سنگینی دارم که به اقلیت‌ها بیشتر توجه کنم تا با کمک این مردم, مسیر توسعه سرعت بیشتری گیرد.

وی افزود: اکنون در مسیر توسعه قرار داریم و خوشبختانه از امنیت و وحدت خوبی برخورداریم و در مقایسه با ۱۵ کشور همسایه از شرایط مطلوبی برخورداریم.

استاندار گلستان تصریح کرد: در ۴ ماه از حضور من در استان گلستان, بیش از ۶ بار به منطقه مرزی آق‌قلا, گمیشان و بندرترکمن حضور یافتم و تکلیف دارم توجه بیشتری به این مناطق داشته باشم.

استاندار گلستان اظهار کرد: در این ۳۹ سال از گذشت انقلاب دستاوردهای خوبی بدست آوردیم و در حال حاضر ۹۵ درصد روستاها گازرسانی شده و از نظر دیگر خدمات مانند آب و برق نیز وضعیت بسیار خوبی داریم.

 

Korend Hotden Turkmensnews 1 300x200 - توجه بیشتر به مناطق مرزی و محروم اولویت دولت در استان گلستان است

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز