ostandarg 22m 300x200 - توجه به سرمایه گذاری، اشتغال، ورزش،گردشگری ومحیط زیست برنامه های استاندار جدیدگلستاناخبار گلستان-ایتنانیوز-  استاندار جدید گلستان گفت: علاوه بر توجه به سرمایه گذاری واشتغال، برنامه های ویژه ای برای رونق و توسعه بیشتر بخش های ورزش، گردشگری و محیط زیست این استان مد نظر دارم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل ایرنا،سیدمناف هاشمی لمردی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: ورزش گلستان ظرفیت های بسیاری دارد و باید بیش از این رونق یابد و امیدوارم در اولین اقدام کمپ های ورزشی به عنوان پایگاه کشوری در این استان ایجاد شود.
هاشمی که چهارشنبه گذشته از سوی هیات وزیران به عنوان هشتمین استاندار گلستان منصوب شد، افزود که استان گلستان از لحاظ اقوام و اقلیم ها بکر است و در زمینه گردشگری و محیط زیست نیز برنامه های ویژه ای برای استان دارم.
وی بر تلاش در جهت توسعه گلستان با محوریت وحدت و اعتدال تاکید و تصریح کرد: حرکت به سمت توسعه همه جانبه مهمترین هدف و برنامه است.
استاندار جدید گلستان همچنین با قدردانی از بزرگواری رییس جمهوری و حسن اعتماد وزیر کشور و حمایت نماینده ولی فقیه و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، افزود: باید تلاش کنیم که همراه همه نیروها و گروه های سیاسی ، استان گلستان همچون نامش گلستان شود و توسعه یابد.
هاشمی گفت که تلاش می کند با کمک شیعه و سنی و با تعامل همه اقوام بخصوص سیستانی ها و ترکمن ها زیر چتر رهبری و دولت خدمتگذار و حمایت های نماینده ولی فقیه در استان، کارنامه درخشانی که خشنودی رهبر معظم انقلاب، مردم و دولت را به دنبال داشته باشد در پایان دوران مسئولیت بجا بگذارد.
استاندار جدید گلستان نگاه خود را توسعه همه جانبه استان بیان کرد و افزود: توسعه می تواند زمینه تعامل را بوجود آورد و موجب ورود سرمایه گذاری داخلی و خارجی شود و به اقتصاد کمک کرده و تورم را کاهش دهد.
آئین معارفه استاندار جدید گلستان قرار است روز دوشنبه هفته جاری ۲۴ مهر ماه با حضور وزیر کشور در گرگان برگزار شود.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۰

۲۲ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5026

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک