امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    107588

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:04 | ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

گنبدکاووس 7 300x113 - توجه به حل مشکلات زیرساختی آب و برق گنبدکاووس ضروری استترکمن نیوز:  سرپرست فرمانداری ویژه گنبدکاووس گفت: این شهرستان در حوزه زیرساخت‌های مرتبط با آب و فاضلاب شهری و آب منطقه‌ای و امور توزیع برق با مشکلات زیرساختی زیادی مواجه است که رفع آن باید مورد توجه مسوولان متولی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مهدی دهرویه در نشست کمیته حفاری گنبدکاووس اظهار کرد: کمبود منابع آبی، قطع آب آشامیدنی طی تابستان سال آینده در این شهرستان را اجتناب ناپذیر کرده که مسوولان آب و فاضلاب شهری و شرکت آب منطقه‌ای باید تمهیدات لازم را برای کاهش مشکلات مردم قبل از رسیدن به شرایط بحرانی بیندیشند.
وی افزود: گنبدکاووس در حوزه زیرساخت‌های برق به خصوص روشنایی معابر شهری هم با مشکل مواجه است که در این حوزه نیز مسوولان شرکت توزیع نیروی برق گلستان و این شهرستان باید برای کاهش مشکلات مردم تلاش کنند.
دهرویه اضافه کرد: وضعیت آسفالت معابر شهری گنبدکاوس نیز رضایت بخش نیست و می‌طلبد تا شهرداری قبل از آغاز سال جدید و به منظور ایمن سازی و افزایش رفاه شهروندان و مسافران و گردشگران نوروزی نسبت به ترمیم آسفالت‌های تخریب شده اقدام نماید.
سرپرست فرمانداری ویژه گنبدکاووس همچنین برلزوم تهیه برنامه میان مدت ۲ تا پنج ساله توسط ادارات و نهادهای خدماتی این شهرستان که نیاز به حفاری در سطح شهر و روستاها برای اجرای طرح‌های زیرساختی و خدماتی دارند، تاکید کرد و گفت: درصورتی که حفاری‌ها با برنامه و آینده نگری انجام شود از تخریب چندباره آسفالت معابر شهری و روستایی، اسراف بیت المال و درنهایت نارضایتی مردم جلوگیری می‌شود.
وی با تاکید برضرورت هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌های خدمات‌رسان گنبدکاووس با یکدیگر، افزود: صدور مجوز انجام حفاری از ۱۵ اسفندماه جاری به مدت یک ماه به جز موارد ضروری از جمله درحوزه آب و فاضلاب، برق، گاز و مخابرات برای آماده سازی فضاهای شهری و روستایی شهرستان برای استقبال از سال نو و مسافران و گردشگران نوروزی ممنوع است.
دهرویه از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گنبدکاووس نیز خواست در صدور مجوز حفاری با ادارات خدمات رسان این شهرستان بیشتر همکاری نماید.
همچنین در این نشست شهردار و روسای برخی ادارات خدماتی گنبدکاووس به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز