مرتضی بختیاری 300x188 - توانمندسازی مددجویان اولویت کمیته امداد است+ فیلم مصاحبهترکمن نیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: اولویت کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت پوشش در حوزه‌های اشتغال و مسکن می‌باشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سید مرتضی بختیاری در مراسم بهره برداری از واحدهای مسکونی احداثی و تعمیری مددجویان خسارت دیده از سیل در روستای ایشانلار اظهار داشت: حدود ۵ هزار واحد مسکونی مددجویان آسیب دیده از سیل تا پایان سال گذشته به صورت کامل تعمیرشد.

وی افزود: تعداد ۲هزار و ۵۴۴ واحد که در سیل آغاز سال ۹۸ کاملا تخریب شده بود با مساعدت‌های بنیاد مسکن، کمیته امداد و همکاری خیرین مسکن ساز احداث شد که بخشی از آنها در سال گذشته و مابقی نیز در ۶ ماهه اول سال جاری افتتاح شد، همچنین تعدادی از این واحدها نیز در این مراسم نمادین افتتاح و به بهره برداری مددجویان رسید.

بختیاری خاطرنشان کرد: اولویت کمیته امداد در سراسرکشور تهیه مسکن برای مددجویان تحت پوشش این سازمان بوده و  تاکنون کلنگ زنی ۴۳ هزار واحد مسکونی انجام شده که در تلاش هستیم با همکاری بنیاد مسکن، خیرین مسکن ساز، سازمان برنامه و بودجه و استانداران هر چه زودتر این واحدها به بهره برداری رسیده و در اختیار مددجویان قرار بگیرد که ایتام و خانوارهای با جمعیت سه نفر به بالا در اولویت می‌باشند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۶

۰۵ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84861

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک