ستاد کرونا گلستان 300x225 - تمرد از مصوبات ستاد کرونا جرم محسوب می‌شودترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: تمام مصوبات ستاد کرونا در سطح ملی و استانی لازم الاجراست و تمرد از آن جرم محسوب می شود و با افراد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛هادی حق شناس امروز شنبه یکم آذر در جلسه استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور فرمانده سپاه نینوای استان, رییس کل دادگستری و  اعضای شورای تامین , تعدادی از مدیران استان و همراهی ویدیو کنفرانسی مدیران و فرمانداران , ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از تلاش های بسیجیان, کادر درمانی و تمامی مردم در مقابله با این ویروس تصریح کرد:طرح شهید سلیمانی یا محله محوری با هدف پیگیری وضعیت بیماران کرونایی و بیماریابی با همکاری پایگاه های بسیج و پایگاه های سلامت از امروز آغاز شده است و امیدواریم با همراهی مردم در کاهش ابتلا موثر باشد.

وی افزود: پرونده های قضایی قابلیت تعویق تا دو هفته را دارد و امکان تجدید نظر پس از ۱۵ آذر وجود دارد.
استاندار گلستان با اشاره به وضعیت حضور کارمندان دستگاههای اجرایی در محل کار گفت: در شهرهای قرمز حضور حداکثر یک سوم, در شهرهای نارنجی یک دوم و در شهرهای زرد دو سوم کارمندان الزامی است و همه دستگاه ها ملزم به رعایت هستند.
حق شناس ادامه داد: دستگاه هایی که کارکنان آنان مجبور به تردد در شهرهای قرمز هستند لیست پلاک ماشین های آنان را به نیروی انتظامی تحویل دهند تا از لیست جریمه شوندگان پاک شوند و البته واحدهای تولیدی نیز با توجه به دستگاه مرجع می توانند چنین لیستی را به نیروی انتظامی ارایه دهند.
استاندار گلستان تاکید کرد: مدیران به هیچ عنوان مشمول دورکاری نمی شوند.
وی گفت: مهدهای کودک و مساجد و مصلی ها در شهرهای قرمز تعطیل هستند و در شهرهای نارنجی اگرچه مساجد باز هستند اما مجاز به برگزاری نماز جماعت نیستند.
حق شناس یادآور شد: مراکز پلاک گذاری در شهرهای قرمز تا ۱۵ آذر تعطیل خواهد بود.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: ماشین ها با پلاک های غیربومی استان به هیچ وجه حق تردد ندارد و مشمول جریمه می شوند و حتی شهروندانی که ماشین آنها پلاک غیر بومی دارند نباید از خودرو خود استفاده کنند و گرنه مشمول جریمه خواهند شد.
لازم به ذکر است در این جلسه دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از روند شیوع ویروس در گلستان ارایه کرد و همچنین از سه تن از بسیجیان به مناسب هفته بسیج تقدیر شد.
انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۲

۰۱ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

85931

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک