امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۲۴,۱۲۰

ریال

|

دمای هوای شهر

13032743 718 300x169 - تمدید یک هفته‌ای محدودیت های کرونایی در شهرهای قرمز گلستانترکمن نیوز: شهرهای دارای وضعیت قرمز، به مدت یک هفته دیگر همان محدودیت‌های سطح هشدار ۳ مجددا ادامه خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محدودیت های کرونایی اعلام شده که از اول آذر ماه اعمال شده بود شنبه پانزدهم آذر ماه در شهرهایی که وضعیت آنها به نارنجی تبدیل شده است، به پایان می رسد.

در قالب این طرح مشاغل و اصناف به چند گروه تقسیم شده بودند که مشاغل گروه یک یا خدمات ضروری از جمله داروخانه ها، نانوایی ها و سوپرمارکت ها، مکانیکی ها و فروشگاه های زنجیره ای باید به فعالیت خود ادامه می دادند و مشاغل گروه ۲، ۳ و ۴ اجازه فعالیت نداشتند و در این خصوص از طریق اتاق اصناف و رسانه ها اطلاع رسانی لازم به آنها صورت گرفت.

مردم گلستان با آغاز اجرای این طرح با محدودیت ها همراهی کردند اما قانون گریزی برخی افراد خطر جدی برای مهار کامل کرونا به شمار رفته و ضرورت نظارت جدی بر عملکرد گروه های مختلف را افزایش می‌دهد.

با اعلام وزارت بهداشت، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا در استان گلستان از ۴ به ۹ شهر افزایش یافت، بنابراین علاوه بر گرگان، بندر ترکمن، کلاله و آق‌قلا، شهرهای گنبدکاووس، بندرگز، علی آبادکتول، مراوه‌تپه و گمیشان نیز در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفتند و از امروز محدودیت‌های کرونایی مخصوص شهرهای قرمز در این شهرها نیز اعمال می‌شود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز