آخوند عبدالباسط نوریزاد1 300x198 - تمجید امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس از نطق آتشین نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامیترکمن نیوز:  امام جمعه اهل سنت گنبدکاوس با اشاره به نطق چند روز اخیر نماینده مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون در نشست علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امان قلیچ شادمهر در سخنرانی آتشین خود به مباحث عمیق و معضلات مهم جامعه اشاره داشتند و مطالبات به حق مردم منطقه را به خوبی عنوان کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آخوند عبدالباسط نوری زاد روز جمعه ۴ مهرماه در خطبه نماز جمعه این شهرستان با تقدیر و تشکر از نماینده مجلس تصریح کرد: مشکلات و مطالبات عنوان شده از سوی آقای شادمهر قابل توجه و در جهت بهبود آینده منطقه، مردم و جامعه ی ایران اسلامی بوده است.

وی ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات انجام شده چند ماهه اخیر توسط نماینده مجلس در سطح منطقه اظهار داشت: دوره نمایندگی مجلس ۴ ساله و بسیار محدود است. امیدوارم ایشان طی این مدت با اقدامات اساسی و زیربنایی، اثری ماندگار و مردمی از خود بر جایی بگذارید.

خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس در بخشی از سخنان خود به برخی از نشانه های ضعف ایمان اشاره کرد و اظهار داشت: از علائم مهم ضعف ایمان، حاکم شدن دنیا بر قلب انسان ها است. این دلبستگی باعث می شود مردم در برابر بسیاری از احکام دینی و شرعی بی تفاوت شوند.

آخوند عبدالباسط نوری زاد تصریح کرد: وقتی دنیا چشم و دل مردم را فریب می دهد ارزش های دینی و انسانی زیر پا گذاشته شده و قرآن به فراموشی سپرده می شود.

  امام جمعه اهل سنت گنبدکاوس افزود: بی تفاوتی نسبت به ارزش های انسانی و دینی زمینه ساز حاکم شدن جاهلان بر جامعه، بی احترامی فرزندان نسبت به والدین، رواج بد اخلاقی و بد عهدی و بروز بیماری های جسمی و روحی ناشناخته و واگیر در جامعه اند.

گزارش از: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۳

۰۴ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83212

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک