بازمانده از تحصیل گلستان 300x225 - تلاش می کنیم کودکان بازمانده از تحصیل گلستان به مدرسه بروندترکمن نیوز: استاندار گلستان اظهار کرد: هدف ما بهبود زیرساخت های آموزشی و ایجاد مدارس مقاوم و همچنین حضور تمام دانش آموزان گلستانی در کلاس های درس است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق‌شناس در دیدار با انجمن حامیان آموزش و پرورش گرگان تصریح کرد: در حال حاضر ۳۶۰ هزار دانش آموز در ۱۲ هزار کلاس درس در استان مشغول به تحصیل هستند .

وی یادآور شد :با تلاش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ۵۶ مدرسه با ۴۰۰ کلاس درس در حال ساخت در گلستان است و همچنین با همت بنیاد مستضعفان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در شهرستان های مراوه تپه و گمیشان در حال تکمیل زیرساخت‌ها هستیم.
استاندار گلستان گفت: در حال حاضر قریب به۳۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل در گلستان وجود دارد که باید تلاش کنیم زمینه حضور آنان در کلاس درس را فراهم آوریم.
دکتر حق شناس یادآورشد: باید در گذشته تلاش های بیشتری در جهت ارتقاء زیرساخت های آموزشی انجام می شده اما امروز علی رغم تمام محدودیت‌های منابع می کوشیم زمینه رشد آموزش و پرورش را فراهم آوریم.
همچنین در این دیدار اعضای انجمن حامیان آموزش و پرورش گرگان دغدغه ها و دیدگاه های خود را با استاندار گلستان در میان گذاشتند.
لازم به ذکر است این انجمن با هدف یاری رسانی به عوامل اجرایی آموزش و پرورش و زمینه سخت افزاری و نرم افزاری شکل گرفته است.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۰

۲۹ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

79275

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک