نماینده گنبدکاووس در مجلس طی بیانیه‌ای اظهارات ترامپ را محکوم کرد:

اخبار گنبد کاووس – ایتنانیوز – نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و داشلی برون در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای اظهارات رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرد.

Gharaja Teyyar itnanews 30 300x179 - تلاش ترامپ بیهوده است/ ملت ایران فریب "شیطان بزرگ" را نمی‌خورند

بیانیه قرجه طیار نماینده گنبدکاووس و داشلی برون در مجلس شورای اسلامی در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا:

“آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”. امام خمینی (ره)

اظهارات ضد ایرانی ترامپ رئیس جمهور آمریکا نه تنها گره ای از مشکلات بین المللی را حل نمی کند؛ بلکه بر وخامت و پیچیده تر شدن اوضاع بین المللی می افزاید.

توافق چندجانبه برجام با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد جنبه بین المللی پیدا کرده است؛ تایید نکردن آن توسط رئیس جمهور یک کشور به هیچ وجه مشروعیت و مقبولیت بین المللی آن را زیر سئوال نخواهد برد.

ترامپ با وجود خط و نشان های بسیاری که برای ملت و دولت ایران کشید؛ جرات خروج از برجام را نداشت و تصمیم نهایی را به کنگره آمریکا سپرد.

خروج احتمالی آمریکا از توافق برجام موجب انزوای آن کشور و اثبات حقانیت و محبوبیت جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی خواهد شد.

موضع گیری سریع و صریح موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مبنی بر “حمایت تمام قد اروپا از برجام”، نقطه عطفی در تثبیت برجام و روابط اتحادیه اروپا با جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده آمریکا در دو جهت کاملا متضاد محسوب می شود.

سپاه پاسداران مثل همه ارکان نظام و حتی فراتر از آن، از زیرساخت های نظامی، امنیتی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و تقابل با سپاه یعنی عداوت با کشور و ملت بزرگ ایران خواهد بود.

تلاش بیهوده ترامپ برای جدایی ملت، دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران، ادامه سیاست نخ نما و پوسیده “تفرقه بینداز و حکومت کن” است؛ ولی ملت آگاه و سلحشور ایران فریب “شیطان بزرگ” را نخواهد خورد و بین ملت، دولت و نظام هیچ فاصله ای نیست و نخواهد بود!

ضمن محکوم کردن یاوه گویی های ترامپ و دعوت دولت مردان و سناتورهای کنگره آمریکا به واقع بینی و درک شرایط حساس منطقه و بین المللی، اعلام می کنیم که تک تک مردم شریف ایران، در مقابل دشمنان ایران اسلامی با تمام قوا ایستاده و تا ابد از نام خلیج همیشه فارس دفاع خواهند کرد.

قرجه طیار
نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون
شنبه ۹۶/۷/۲۲

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۸

۲۲ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4995

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک