برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان 300x300 - تقدیر و تشکر مدیر کل ورزش و جوانان گلستان از هواداران فهیم مسابقات اسبدوانی+مصاحبهترکمن نیوز: مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از هواداران فهیم مسابقات اسبدوانی به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم حضور در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  قاسمعلی برزمینی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: به علت شیوع کرونا چندین ماه مسابقات اسبدوانی در استان گلستان تعطیل شد.

وی افزود: با توجه به درخواستهای مکرر مردم خوب گلستان به ویژه ترکمن های عزیز استان موضوع پیگیری و در ستاد کرونا مطرح گردید.

برزمینی در ادامه تصریح کرد: با تمهیداتی که از طرف ستاد کرونای استان اندیشیده شد توانستیم کورس تابستان را در شهرستان بندرترکمن، پاییزه را در شهرستان آق قلا برگزار کنیم و در حال حاضر نیز شاهد برگزاری کورس چهارم از هفته چهارم مسابقات اسبدوانی پاییز و زمستان شهرستان گنبدکاووس هستیم که با نام شهید عظیم و شأن حاج قاسم سلیمانی مزین شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان ضمن تشکر از مسئولین استانی و شهرستانی به ویژه دکتر حق شناس استاندار گلستان که با برگزاری مسابقات اسبدوانی (بدون تماشاگر) موافقت کردند، از مردم فهیم و هواداران مسابقات اسبدوانی شهرستان های بندرترکمن، آق قلا و گنبدکاووس که با رعایت پروتکل های بهداشتی ضمن عدم حضور در مجموعه های سوارکاری با برگزاری هرچه بهتر مسابقات اسبدوانی همکاری داشتند تقدیر و تشکر کرد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۴

۲۸ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

87218

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک