الله یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس 300x169 - تقدیر و تشکر رئیس اداره ورزش و جوانان از روند برگزاری مسابقات اسبدوانی گنبدکاووسترکمن نیوز:  رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از هواداران مسابقات پرهیجان اسبدوانی به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حجت الله یوسفی در حاشیه برگزاری روز دوم از هفته سوم مسابقات اسبدوانی پاییز گنبدکاووس (حاج شهید قاسم سلیمانی) در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: تماشاگران همواره یکی از ابعاد اصلی مسابقات ورزشی بوده و انجام مسابقات با حضور آن‌ها شور و هیجان واقعی دارد، اما در این روزها که ویروس کرونا بر تمامی جهان حاکم شده و تمای وقایع ورزشی را نیز همانند سایر مسائل زندگی تحت تاثیر قرار داده است، عدم تجمع و عدم حضور تماشاگران در جایگاه اسبدوانی برای برگزاری سالم و حفظ سلامت شهروندان و هم استانی‌های عزیز مهم‌ترین اصل رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌باشد.

وی افزود: در هفته‌های گذشته شاهد تعطیلی کورس بودیم که با تصمیم اتخاذ شده توسط ستاد کرونای استان، اداره ورزش و جوانان و هیات سوارکاری استان و شهرستان، تصمیم در جهت برگزاری مسابقات اسبدوانی بدون حضور تماشاگران و تنها با حضور مربیان و پرسنل اتخاذ شد تا موجبات دلگرمی عاشقان اسب و سوارکاری مهیا شود.

یوسفی گفت: جا دارد از مردم فهیم و هواداران بافرهنگ مسابقات اسبدوانی که همگی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و با عدم حضورشان در جایگاه تماشاگران مجموعه سوارکاری گنبدکاووس ثابت کردند که عاشقان واقعی اسب و اسبدوانی هستند تقدیر و تشکر نمایم.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنیدکاووس افزود: امید است با ادامه رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا پایان فصل مسابقات با سلامت کامل برگزار خواهد شد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۲

۱۸ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86730

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک