امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    41181

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    11:57 | ۱۱ آذر ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

ostandar taghdir 300x200 - تقدیر معاون اول رییس جمهوری از استاندار گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  استان گلستان در ارزیابی عملکرد ستاد ساماندهی امور جوانان در سال ۹۶ رتبه دوم کشوری را کسب کرد و در سی و هشتمین شورای عالی جوانان که عصر روز شنبه ۱۰ آذر با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد، از دکتر هاشمی استاندار گلستان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل روابط عمومی استانداری گلستان، طی گزارشی که از سوی مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به معاون اول رییس جمهور ارائه شده است، استان گلستان در عملکرد مربوط به ۶ ماهه اول سال جاری نیز، رتبه اول را کسب کرد.
در این گزارش آمده، بر اساس ارزیابی به عمل آمده از ستادهای ساماندهی امور جوانان استانها، استان گلستان به کلیه موضوعات درج شده در برنامه سالانه این ستاد شامل برنامه های مشارکت اجتماعی جوانان، گرامیداشت هفته ازدواج، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی جوانان، کنترل و کاهش آسیب های فضای مجازی جوانان و سلامت جونان پرداخته است.
دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در این جلسه با اشاره به گزارش های ارائه شده در جلسه در خصوص عملکرد استان های کشور در ساماندهی امور جوانان و پیشتازی استان های آذربایجان شرقی، سمنان، گلستان و همدان، از عملکرد استانداران این استان ها قدردانی کرد.
وی گفت: استانداران در حقیقت نماینده عالی دولت و حاکم استان هستند و هر گاه استانداران بر موضوعی تمرکز کرده اند، شاهد عملکرد مناسب و دستاوردهای خوبی بوده ایم از اینرو لازم است که وزارتخانه ها اهمیت موضوعات ملی را برای استانداران به خوبی تشریح کنند تا بتوانند از توان و ظرفیت استانداران در حل مسائل مهم کشور استفاده کنند.
استاندار گلستان نیز در این جلسه، گزارشی از جلسات برگزار شده در راستای ساماندهی امور جوانان ارائه کرد و گفت: استان گلستان از ۱۶۰ میلیارد تومان سهمیه اعتبار روستایی، حدود ۴۰ میلیارد تومان بیشتر یعنی ۲۲۰ میلیارد تومان جذب کرده و بیشتر این اعتبار را در حوزه جوانان و بوم گردی بکار گرفته که منجر به اشتغالزایی برای جوانان استان شده است.
وی با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در استان گلستان از ۱۲ درصد به ۸ درصد کاهش یافته تصریح کرد: تکلیف استان گلستان برای اشتغال زایی در سال جاری ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی است که مسئولین استان تاکنون نزدیک به این رقم را محقق ساخته اند و هدف گذاری خود را تا پایان سال ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی قرار داده اند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز