گنبدکاووس-ترکمن‌نیوز- در حاشیه برگزاری سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، بی بی زلیخا کر بانوی فعال سیاسی-اجتماعی گنبدی با سازمان مردم نهاد مرکز گفتمان صلح برای همه تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

Zoleikha Kor 22Az 300x267 - تفاهم‌نامه همکاری بانوی ترکمن با مرکز گفتمان صلح برای همه

به گزارش پایگاه خبر تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ترکمن‌ سسی، این بانوی فرهیخته ترکمن ضمن بازدید از غرفه‌ی سازمان مردم نهاد مرکز گفتمان “صلح برای همه” در هتل آزاد تهران، در راستای کمک به اهداف آن سازمان در برقراری صلح جهانی و در زمینه های تخصصی خود از جمله گویندگی و تحلیل گری مسائل تفاهم نامه همکاری امضا کرده است.
بی بی زلیخا کر درباره‌ی این موضوع در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این سازمان مردم نهاد بین المللی از قومیتها ،مذاهب و نژادهای مختلف عضو دارد و تلاش می‌کند تا به دور از اختلافات و نزاع دینی و مذهبی ، برای مردمان جهان شرایطی فراهم شود که همه در هر زبان و دین و مذهب و نژادی در کنار هم در صلح و صفا زندگی کنند.
این بانوی اهل سنت گلستانی افزود: این سازمان در راستای صلح جهانی فعالیت‌های زیادی از جمله ترجمه کتاب‌های مفید در این زمینه‌ها به زبان‌های انگلیسی ، عربی ، کردی و فارسی انجام می‌دهد.

Zoleikha Kor 1 22Az 300x201 - تفاهم‌نامه همکاری بانوی ترکمن با مرکز گفتمان صلح برای همه

شایان ذکر است بی بی زلیخا کر تحلیل‌گر مسائل تکفیری – داعش در کشور‌های آسیای میانه در رسانه می‌باشد و در روشنگری برای مقابله با گروه‌های انحرافی و تکفیری ، در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی گزارش‌هایی نیز تهیه نموده است.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۱۰

۲۱ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

7917

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک