تحولزا گلستان 300x200 - تعریف 10 طرح تحولزا در گلستانترکمن نیوز:   استاندار گلستان با اشاره تولید محصولات کشاورزی که از مزیت های اصلی استان است، اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که با استفاده از مزیت های نسبی استان به توسعه پایدار دست یابیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در دومین جلسه طرح اقدام و مقابله با تحریم های ظالمانه که در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار شد، تصریح کرد: خام فروشی محصولات کشاورزی به نفع استان نیست و باید با ایجاد صنایع تبدیلی، اشتغال و ارزش افزوده ایجاد کنیم.

وی با اشاره به موضوعات مطروحه در این جلسه، خاطرنشان کرد: قریب به ۱۰ طرح تحولزا برای استان تعریف شده که اجرای آنها الفبای توسعه پایدار در استان خواهد بود.
وی ایجاد بندرخشک، اجرای طرح طبیعت گردی آشوراده، اجرای پروژه پتروشیمی، ایجاد بندر، ایجاد کارخانه های نوآوری و توجه به جوانان خلاق در حوزه فناوری اطلاعات و .. را از جمله این طرح ها اعلام کرد.
حق شناس با اشاره به اجرای طرح کاداستر و سند دار شدن اراضی استان، این اقدام را یکی از اقدامات مهم و خوب استان دانست که طی دوسال اخیر در حال اجرا می باشد و گفت: اولین قدم در راه رسیدن به توسعه آن است که سازمانهای دولتی و خصوصی با اسناد باهم صحبت کنند.
استاندار گلستان همچنین بر اجرای طرح های اقتصادی در زمان تعیین شده ای که در آن مقطع زمانی دارای توجیه اقتصادی هستند تأکید کرد.

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۹

۰۸ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80017

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک