امروز : جمعه ۰۱ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۵,۲۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

bagherpoor 5d 300x231 - تسهیلات اشتغالزایی به فرزندان مددجویان کمیته امداد پرداخت می شودگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه یک گنبدکاووس در شرق گلستان، از اعطای تسهیلات اشتغالزایی به فرزندان و داماد مددجویان زیرپوشش این نهاد درسال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  محمد باقرپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امسال علاوه بر مددجویان زیر پوشش این نهاد، به فرزندان ذکور و نیز داماد آنان که فاقد شغل باشند، تسهیلات اشتغالزایی با کارمزد چهار درصد داده می شود.
وی افزود: درسال جاری و در راستای توانمند سازی مددجویان، یکصد میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به کمیته امداد منطقه یک و دو گنبدکاووس اختصاص یافته که به مددجویان و یا فرزندان و داماد واجد شرایط آنان پرداخت می شود.
باقرپور اضافه کرد: تسهیلات پیش بینی شده درسال جاری برای هر دو شعبه کمیته امداد گنبدکاووس افزون بر پنج برابر سال قبل است و این فرصت خوبی برای توانمندسازی و اشتغال مددجویان، فرزندان و داماد آنان است.
وی یادآور شد: در سال گذشته درمجموع ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به کمیته امداد منطقه یک و دو گنبدکاووس اختصاص یافت که ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال آن جذب شد.
به گفته رئیس کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس، درسال گذشته با تسهیلات پرداخت شده درمجموع ۱۱۹ طرح اشتغالزایی اجرا شد که به طور میانگین در هر طرح، حداقل برای یک نفر ایجاد شغل شده است.
باقرپور بدون اشاره به آمار، از پرداخت بخش قابل توجهی از تسهیلات امسال به متقاضیان خبر داد و افزود: این تسهیلات برای طرح های خود اشتغالی، مشاغل خانگی، صنایع دستی و بخش کشاورزی با دوره باز پرداخت پنج ساله پرداخت می شود.
وی اضافه کرد: حداقل سقف پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون ریال و حداکثر ۱۵۰ میلیون ریال برای مشاغل خانگی، صنایع دستی و خود اشتغالی است و برای طرح های بزرگ نیز تا سقف یک میلیارد ریال می باشد.
به گزارش ایرنا، کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس درشرق گلستان آذرماه پارسال، به دلیل وسعت بالا و با هدف ارائه خدمات بهتر به دو منطقه یک و دو تقسیم شد.
درحال حاضر کمیته امداد منطقه یک و دو گنبدکاووس درمجموع افزون بر هشت هزار و ۵۰۰ خانوار با جمعیت تقریبی ۱۶ هزار نفر را زیر پوشش دارند./ایرنا

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز