تحصیل دانش آموزان گنبدی 300x208 - ترک تحصیل ۲۸۹ دانش‌آموز گنبدکاووس به علت کروناترکمن نیوز:  کارشناس مسوول آموزش ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت که خانواده ۲۸۹ دانش‌آموز مقطع ابتدایی این شهرستان بعد از نام‌نویسی در مدارس، به دلیل شیوع کرونا از ادامه تحصیل فرزندان‌ خود جلوگیری کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمد حسین‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با  ایرنا اظهارداشت: طبق اعلام سامانه سناد، ۴۶ هزار و ۷۴۹ دانش آموز در سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ در مقطع ابتدایی گنبدکاووس نام نویسی کرده بودند اما خانواده ۲۸۹ دانش آموز که ۱۳۸ نفر آنها پایه اول ابتدایی و ساکن مناطق روستایی هستند به بهانه کرونا، تاکنون فرزندان خود را به مدرسه نفرستادند.

کارشناس آموزش و پرورش گنبدکاووس ادامه داد: هم اکنون ۳۰ هزار و ۳۸۸ دانش آموز مقطع ابتدایی به صورت حضوری، ۱۳ هزار و ۹۸۷ نفر از طریق شبکه شاد و هزار و ۴۰۶ نفر هم از طرق تلویزیون آموزش‌های درسی را فرا می‌گیرند.

به گفته حسین‌زاده، برای ۶۷۹ دانش آموز مقطع ابتدایی گنبدکاووس که به هیچکدام از روش های ذکر شده دسترسی ندارند، بسته‌های آموزشی ارسال می‌شود.

پیش از این کمال‌الدین نظرنژاد مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز گفته بود: ۵۲ درصد دانش آموزان این شهرستان مرزی که نیمی از آنان در مقطع ابتدایی تحصیل می‌کنند، به شبکه شاد دسترسی دارند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۷

۱۰ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86299

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک