امروز : پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

شادمهر ترکمن نیوز امنیت و انتخابات 300x211 - ترکمن ها همیشه مشارکت بالایی در انتخابات داشته اندترکمن نیوز:‌ نماینده مردم گنبدکاووس و بخش داشلی‌برون در مجلس شورای اسلامی بر حضور پررنگ ترکمن ها و اهل سنت استان گلستان در ادوار محتلف انتخابات اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ امانقلیچ شادمهر در مراسم انتخابات و امنیت با تاکید بر اینکه در هفته سرنوشت سازی قرار داریم، اظهار داشت: در شرایطی که دراندازان بیرونی و براندازان داخلی چشم به این انتخابات دوخته اند، مسیر سرنوشت خود را در این هفته مشخص خواهیم کرد.

شادمهر ادامه داد: انتخابات مرز بین دلسردی و دلسوزی است. کسانی که دلسوز انقلاب هستند، علاوه بر حضور خودشان باید ده نفر دیگر را نیز به مشارکت در انتخابات دعوت کنند.

وی تصریح کرد: چشم دنیا به انتخابات ایران دوخته و با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، زمینه اقتدار و مظهر اراده ملی فراهم خواهد شد.

نماینده مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون در بخش دیگری از سخنانش افزود: امروز بیش از هر قوم و ملتی، اهل سنت ایران دل به انقلاب و نظام اسلامی بسته اند که نوید حضور حداکثری آنان در انتخابات خواهد داشت.

شادمهر با یادآوری دیدار علمای اهل سنت و فراکسیون اهل سنت مجلس با آیت الله رئیسی، خاطرنشان شد: در این نشست علمای اهل سنت حمایت شان را از رئیسی اعلام کردند.

وی ادامه داد: نگاه آیت الله رئیسی به حقوق شهروندان کشور فارغ از زبان، گویش و مذهب است و هیچ تبعیضی بین آنان قائل نخواهد بود.

امانقلیچ شادمهر در پایان سخنانش اظهار داشت: در طول ۴۱ سال انقلاب اسلامی استان گلستان از پرمشارکت ترین استان های کشور بوده و اهل سنت و به ویژه ترکمن های این استان همیشه حضور پررنگی در انتخابات داشته اند و در این انتخابات نیز حضور پرشور آن ها به منصه ظهور خواهد رسید.

براساس این گزارش در این مراسم فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، سلیمان هاشمی مسئول ستاد مردمی اقوام و مذاهب و اقلیتهای آیت الله رئیسی در استان گلستان و کارشناس امور اقتصادی وزارت امورخارجه استان گلستان و همچنین تنی چند از فعالین سیاسی، اجتماعی شهرستان گنبدکاووس حضور داشتند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز