شورا منتخب مردم است و ما به نیابت از مردم از بسیج و سپاه حمایت می کنیم

اخبار گنبدکاووس-ایتنانیوز-  رئیس شورای شهر گنبدکاووس گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گنبد کاووس منتخب مردم هستند و ما به نیابت از مردم شریف شهر گنبد کاووس با تمام قوا از بسیج و سپاه پشتیبانی می کنیم.

sepah3 24m 300x200 - ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه ایجاد کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،   نبی الله آخوندی صبح امروز در نشست اعضای شورای اسلامی و شهردار گنبدکاووس با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: ما هم جزو شاکله نظام و مردم ایران اسلامی هستیم و با حضورمان در این دیدار و نشست, حمایت خود را از سپاه اعلام می کنیم.
وی افزود: به نیابت از شهردار و اعضای محترم شورای شهر اعلام می کنیم که در همه عرصه ها در کنار سپاه و پشتیبان سپاه هستیم و برای حفظ تمامیت خاک میهن اسلامی ایستادگی و مقاومت می کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گنبدکاووس نیز در این دیدار گفت: آمریکا و یا همان ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه و فاصله ایجاد کند, اما چون شاکله بسیج و سپاه فرهنگی است, نمی تواند لطمه و ضربه بزند.

علی لشکر بلوکی,  سپاه پاسداران در مسیر نظام جمهوری اسلامی حرکت می کند و با توجه به اینکه سپاه درصد دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و اسلام است, دشمنان نتوانستند خدشه ای وارد کنند.
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس افزود: فلسفه ماهیت و هویت سپاه, بسیج است و بسیج متشکل از آحاد جامعه می باشد و دشمنان نمی توانند درک کنند که سپاه و بسیج در یک مسیر قرار دارد, بنابراین دشمنان در تلاش هستند تا تار و پود سپاه را از بین ببرند.

sepah1 24m 2 1 300x200 - ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه ایجاد کند

سرهنگ لشکربلوکی تصریح کرد: اگر سپاه در منطقه, قدرت اقتصادی داشت, مشکل خاصی برای آمریکا ایجاد نمیشد, اما سپاه امروز در منطقه یک قدرت نسبی و منطقی را ایجاد کرده و این برای آمریکا بسیار سنگین است.
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس یادآور شد: سپاه علاوه بر حفظ فرهنگ مقاومت, ایثار و از خود گذشتگی در کشور, سعی کرده فرهنگ مقاومت و ایستادگی را در جهان و منطقه صادر کند و این امر باعث تحلیل قدرت سیاسی و نظامی آمریکا در منطقه شده است.
سرهنگ لشکربلوکی تاکید کرد: اگر امروز ایران اسلامی در جهان حیات دارد به علت وجود بسیج و سپاه است و آمریکا درصدد است تا بین سپاه و نردم ایران و مسئولان فاصله ایجاد کند, غافل از اینکه, بسیج همان آحاد جامعه است و بین اینان فاصله ای وجود ندارد.
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: کوچکترین قسمت از خاک کشور ما, خارج از لایه های دفاعی سپاه نیست و بسیج و سپاه در تمامیت ارضی خاک کشور حضور دارد.

sepah1 24m 1 1 300x200 - ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه ایجاد کند

سرهنگ لشکر بلوکی گفت: حرکت شما اعضای شورای شهر, رئیس شورا شهر و شهردار, در بیان حمایت از سپاه در مقابل سخنان ترامپ, در تاریخ فعالیت شورا شهر وشهرداری به ثبت خواهد رسید و همه آحاد جامعه به ویژه دلسوزان نظام, سپاهی هستند و از اسلام پاسداری می کنند و فقط ما در لباس سپاه علاوه بر پاسداری از حفظ نظام از وحدت بین مردم کشورمان نیز پاسداری می کنیم.

انتشار دهنده: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۸

۲۴ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5125

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک