امروز : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

شورا منتخب مردم است و ما به نیابت از مردم از بسیج و سپاه حمایت می کنیم

ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه ایجاد کند

  • کد خبر :

    5125

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:38 | ۲۴ مهر ۱۳۹۶

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

اخبار گنبدکاووس-ایتنانیوز-  رئیس شورای شهر گنبدکاووس گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گنبد کاووس منتخب مردم هستند و ما به نیابت از مردم شریف شهر گنبد کاووس با تمام قوا از بسیج و سپاه پشتیبانی می کنیم.

sepah3 24m 300x200 - ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه ایجاد کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،   نبی الله آخوندی صبح امروز در نشست اعضای شورای اسلامی و شهردار گنبدکاووس با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: ما هم جزو شاکله نظام و مردم ایران اسلامی هستیم و با حضورمان در این دیدار و نشست, حمایت خود را از سپاه اعلام می کنیم.
وی افزود: به نیابت از شهردار و اعضای محترم شورای شهر اعلام می کنیم که در همه عرصه ها در کنار سپاه و پشتیبان سپاه هستیم و برای حفظ تمامیت خاک میهن اسلامی ایستادگی و مقاومت می کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گنبدکاووس نیز در این دیدار گفت: آمریکا و یا همان ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه و فاصله ایجاد کند, اما چون شاکله بسیج و سپاه فرهنگی است, نمی تواند لطمه و ضربه بزند.

علی لشکر بلوکی,  سپاه پاسداران در مسیر نظام جمهوری اسلامی حرکت می کند و با توجه به اینکه سپاه درصد دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و اسلام است, دشمنان نتوانستند خدشه ای وارد کنند.
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس افزود: فلسفه ماهیت و هویت سپاه, بسیج است و بسیج متشکل از آحاد جامعه می باشد و دشمنان نمی توانند درک کنند که سپاه و بسیج در یک مسیر قرار دارد, بنابراین دشمنان در تلاش هستند تا تار و پود سپاه را از بین ببرند.

sepah1 24m 2 1 300x200 - ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه ایجاد کند

سرهنگ لشکربلوکی تصریح کرد: اگر سپاه در منطقه, قدرت اقتصادی داشت, مشکل خاصی برای آمریکا ایجاد نمیشد, اما سپاه امروز در منطقه یک قدرت نسبی و منطقی را ایجاد کرده و این برای آمریکا بسیار سنگین است.
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس یادآور شد: سپاه علاوه بر حفظ فرهنگ مقاومت, ایثار و از خود گذشتگی در کشور, سعی کرده فرهنگ مقاومت و ایستادگی را در جهان و منطقه صادر کند و این امر باعث تحلیل قدرت سیاسی و نظامی آمریکا در منطقه شده است.
سرهنگ لشکربلوکی تاکید کرد: اگر امروز ایران اسلامی در جهان حیات دارد به علت وجود بسیج و سپاه است و آمریکا درصدد است تا بین سپاه و نردم ایران و مسئولان فاصله ایجاد کند, غافل از اینکه, بسیج همان آحاد جامعه است و بین اینان فاصله ای وجود ندارد.
فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: کوچکترین قسمت از خاک کشور ما, خارج از لایه های دفاعی سپاه نیست و بسیج و سپاه در تمامیت ارضی خاک کشور حضور دارد.

sepah1 24m 1 1 300x200 - ترامپ می خواهد بین بزرگان فرهنگی و سپاه تفرقه ایجاد کند

سرهنگ لشکر بلوکی گفت: حرکت شما اعضای شورای شهر, رئیس شورا شهر و شهردار, در بیان حمایت از سپاه در مقابل سخنان ترامپ, در تاریخ فعالیت شورا شهر وشهرداری به ثبت خواهد رسید و همه آحاد جامعه به ویژه دلسوزان نظام, سپاهی هستند و از اسلام پاسداری می کنند و فقط ما در لباس سپاه علاوه بر پاسداری از حفظ نظام از وحدت بین مردم کشورمان نیز پاسداری می کنیم.

انتشار دهنده: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز