امروز : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    116771

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:14 | ۱۰ دی ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

ترکمن نیوز: نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون گفت: برای تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان گنبدکاووس 200 میلیارد ریال اعتبار مصوب شد.

امانقلیچ شادمهر با قدرت الله عابدی تخصیص اعتبارات عمرانی 300x202 - تخصیص 200 میلیارد اعتبار برای پروژه‌های عمرانی شهرستان گنبدکاووس+عکس

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ امانقلیچ شادمهر در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: ظهر امروز در نشست با قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان برای 10 پروژه عمرانی شهرستان گنبدکاووس تخصیص اعتبار شد.

وی افزود: از مبلغ تخصیص یافته، 11۰ میلیارد ریال برای احداث دبستان دوطبقه با 9 کلاس در روستای آق آباد بخش مرکزی شهرستان گنبدکاووس است.

نماینده گنبد اضافه کرد: 40 میلیارد ریال نیز از طرف خیرین مدرسه ساز برای تکمیل این مدرسه اهدا می شود.

وی تصریح کرد: از مجموع اعتبارات پیش بینی شده 20 میلیارد ریال برای بازسازی و روکش آسفالت جاده حدفاصل میدان مخدومقلی فراغی تا روستای آق قایا مصوب شده است.

شادمهر گفت: تخصیص 10 میلیارد ریال برای اجرای جدول کشی خیابان شهید آق پور روستای آق آباد از جمله مصوبات جلسه امروز مدیریت برنامه و بودجه بود.

وی بیان داشت: با تخصیص اعتبارات یاد شده، بهسازی و بازسازی کفپوش سالن المپیک با مبلغ 5 میلیارد ریال از جمله طرح ورزشی برای شهرستان گنبدکاووس بود.

جاده مال بازار 1 1024x640 - تخصیص 200 میلیارد اعتبار برای پروژه‌های عمرانی شهرستان گنبدکاووس+عکس

تعریض جاده حدافاصل مصلی اهل سنت تا مال بازار گنبدکاووس

وی در ادامه گفت: بازسازی و بهینه سازی جاده حدفاصل مسجد و مصلی بزرگ اهل سنت گنبدکاووس تا مال بازار که بزرگترین بازار دام شمال کشور به شمار می رود از جمله مطالبات مردم این شهرستان بود که با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال تکمیل خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون تاکید کرد: تکمیل پروژه پل روستای سلطان علی و حاللی آخوند با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال و آسفالت جاده روستایی آرامگاه «دانشمند آتا» با اعتبار 8 میلیارد ریال همچنین آسفالت جاده روستایی الیاس حاجی و ازبک آباد در حوزه دوزاولوم بخش داشلی برون با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال، نیز تخصیص اعتبار 5 میلیاردی برای روکش آسفالت جاده فرعی روستای دیکجه از جمله اعتبارات تخصیص یافته جلسه امروز بود که به زودی عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

گزارش و مصاحبه از: یاشار نیازی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز