امروز : جمعه ۰۱ مرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۶,۲۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

سرپرست راه و شهرسازی گلستان اعلام کرد:

تحویل ۹۲۹ واحد مسکن مهر گلستان تا پایان سال

maskan 22a 300x200 - تحویل 929 واحد مسكن مهر گلستان تا پايان سالگلستان-ایتنانیوز-  سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: عملیات احداث ۹۲۹ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان تا پایان سال ۹۶ به پایان می رسد و تحویل متقاضیان می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،   مهندس حسین محبوبی در بازدید از سایت مسکن مهر سعد آباد گرگان اظهار کرد: این واحد ها از مجموع تعهدات این اداره کل برای ساخت واحدهای دارای متقاضی بوده که در کلیه شهرستان های استان واقع هستند.

وی افزود: ۳ هزار و ۱۲۶ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی و متوقف در استان وجود دارد که براساس شیوه نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی در دست تعیین و تکلیف قرار دارد.

محبوبی ادامه داد: در سراسر استان گلستان ساخت ۳۴ هزار و ۴۱۹ واحد مسکن مهر دولتی و خود مالک در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر تعهد شده بود که تعداد ۲۸ هزار و ۶۶۴ واحد آن تاکنون به بهره برداری و تحویل متقاضیان شده است.

سرپرست راه و شهرسازی گلستان اضافه کرد: با تحویل ۹۲۹ واحد مسکن مهر تا پایان سالجاری تعداد ۷۰۰ واحد مسکن مهر در بخش دولتی و خود مالک از تعهدات استان گلستان باقی می ماند که در سال ۹۷ تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید./ایسنا

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز