سرپرست راه و شهرسازی گلستان اعلام کرد:

maskan 22a 300x200 - تحویل 929 واحد مسكن مهر گلستان تا پايان سالگلستان-ایتنانیوز-  سرپرست اداره كل راه و شهرسازی گلستان گفت: عمليات احداث ۹۲۹ واحد مسكن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان تا پايان سال ۹۶ به پايان می رسد و تحويل متقاضيان می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،   مهندس حسين محبوبی در بازديد از سايت مسكن مهر سعد آباد گرگان اظهار کرد: اين واحد ها از مجموع تعهدات اين اداره كل برای ساخت واحدهای دارای متقاضی بوده كه در كليه شهرستان های استان واقع هستند.

وی افزود: ۳ هزار و ۱۲۶ واحد مسكن مهر فاقد متقاضی و متوقف در استان وجود دارد كه براساس شيوه نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی در دست تعيين و تكليف قرار دارد.

محبوبی ادامه داد: در سراسر استان گلستان ساخت ۳۴ هزار و ۴۱۹ واحد مسكن مهر دولتی و خود مالک در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر تعهد شده بود كه تعداد ۲۸ هزار و ۶۶۴ واحد آن تاكنون به بهره برداری و تحويل متقاضيان شده است.

سرپرست راه و شهرسازی گلستان اضافه كرد: با تحويل ۹۲۹ واحد مسكن مهر تا پايان سالجاری تعداد ۷۰۰ واحد مسكن مهر در بخش دولتی و خود مالک از تعهدات استان گلستان باقی می ماند كه در سال ۹۷ تكميل و به بهره برداری خواهد رسيد./ایسنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۵

۲۲ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6238

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک