امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۲۱,۸۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    85238

  • /
  • تاریخ :

    ۱۶ آبان ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 1 300x206 - تحلیل رفتار یک فرماندارترکمن نیوز: سید صادق شیرنگی, فرماندار فعلی بندرترکمن برخلاف برخی از فرمانداران سابق از مهارت همه جانبه‌گری و سعه صدر بالایی برخوردار است.

شیرنگی اما از یک نقطه دیگر نیز از بقیه جدا می‌شود, آن جایی که وقتی افراد عادی در ساعات غیر اداری با وی تماس بگیرند او این کار را وارد شدن به حریم شخصی خود قلمداد نمی‌کند و با حوصله سیر تا پیاز حرف‌های آنها را پاسخ می‌دهد (اگر باور ندارید تماس بگیرید تا نتیجه اش را ببینید.) به این برخوردهای گرم و محترمانه نوزدهمین فرماندار بندرترکمن کوشش و جدیت برای درآوردن پرسنل و کارمندان در قالب منشور طرح تکریم ارباب رجوع را هم اضافه کنید.
سطرهای بالا اما واژه‌های طمطراق نیست; بلکه عینیت از مدیری است که بی تعارف رضایتمندی و دفاع از حقوق مردم را مهمترین اولویت کاری خود در فرمانداری دانسته و خودداری از پاسخگویی بااحترام و دست به سرکردن ارباب رجوع به بهانه جلسات را به ضرر جامعه می‌داند.

این مقام با اظهار اینکه اگر پست‌ها و سمت‌ها ماندگار بود هرگز به دست وی نمی‌افتاد, معتقد است; باید به گونه‌ای با مردم برخورد کرد که آنها با رضایت و اعتماد به اداره یا نهاد مورد نظر آنجا را ترک نمایند.

شیرنگی همچنین تاب آوری در مقابل خواسته‌ها و مطالبات مراجعین را امری اجتناب ناپذیر برشمرده و در لابلای صحبت با ما تاکید می‌کند که مطالبه‌گر و طلبکار واقعی خود مردم هستند بنابراین کار آنها نباید معطل یا بر زمین ماند.
این سطرهای کوتاه بخشی از جزئیات رفتار و حرف‌های فرماندار بندرترکمن است که ما آن را در کنار هم گذاشتیم. با این هدف که برداشتن باری از دوش آدم‌ها و حل شدن مسائل آنان از سوی روسا و مدیران ابتدا نیازمند فهم درست از مسئولیت همراه با حس قرار داشتن در فضای شیشه‌ای است.
صاحبان تفکر و اندیشه های اینچنینی بی تردید همه چیز را به خوبی پیش خواهند برد.

✍️ خلیل رستگار

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز