1 1 300x206 - تحلیل رفتار یک فرماندارترکمن نیوز: سید صادق شیرنگی, فرماندار فعلی بندرترکمن برخلاف برخی از فرمانداران سابق از مهارت همه جانبه‌گری و سعه صدر بالایی برخوردار است.

شیرنگی اما از یک نقطه دیگر نیز از بقیه جدا می‌شود, آن جایی که وقتی افراد عادی در ساعات غیر اداری با وی تماس بگیرند او این کار را وارد شدن به حریم شخصی خود قلمداد نمی‌کند و با حوصله سیر تا پیاز حرف‌های آنها را پاسخ می‌دهد (اگر باور ندارید تماس بگیرید تا نتیجه اش را ببینید.) به این برخوردهای گرم و محترمانه نوزدهمین فرماندار بندرترکمن کوشش و جدیت برای درآوردن پرسنل و کارمندان در قالب منشور طرح تکریم ارباب رجوع را هم اضافه کنید.
سطرهای بالا اما واژه‌های طمطراق نیست; بلکه عینیت از مدیری است که بی تعارف رضایتمندی و دفاع از حقوق مردم را مهمترین اولویت کاری خود در فرمانداری دانسته و خودداری از پاسخگویی بااحترام و دست به سرکردن ارباب رجوع به بهانه جلسات را به ضرر جامعه می‌داند.

این مقام با اظهار اینکه اگر پست‌ها و سمت‌ها ماندگار بود هرگز به دست وی نمی‌افتاد, معتقد است; باید به گونه‌ای با مردم برخورد کرد که آنها با رضایت و اعتماد به اداره یا نهاد مورد نظر آنجا را ترک نمایند.

شیرنگی همچنین تاب آوری در مقابل خواسته‌ها و مطالبات مراجعین را امری اجتناب ناپذیر برشمرده و در لابلای صحبت با ما تاکید می‌کند که مطالبه‌گر و طلبکار واقعی خود مردم هستند بنابراین کار آنها نباید معطل یا بر زمین ماند.
این سطرهای کوتاه بخشی از جزئیات رفتار و حرف‌های فرماندار بندرترکمن است که ما آن را در کنار هم گذاشتیم. با این هدف که برداشتن باری از دوش آدم‌ها و حل شدن مسائل آنان از سوی روسا و مدیران ابتدا نیازمند فهم درست از مسئولیت همراه با حس قرار داشتن در فضای شیشه‌ای است.
صاحبان تفکر و اندیشه های اینچنینی بی تردید همه چیز را به خوبی پیش خواهند برد.

✍️ خلیل رستگار

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Besya
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۹

۱۶ آبان ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک