امروز : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    44156

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    10:47 | ۰۳ بهمن ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

2 300x198 - تحلیلی بر شکایت یک مسئول از خبرنگاریادداشت – تورکمن نیوز واکنش خبرنگاران واهالی اهل قلم استان گلستان به شکایت شهردار مراوه تپه از لطیف ایزدی مدیر کانال اولکامیز که طی روزهای گذشته درفضای مجازی منتشر شده است، به حمایت برخی فعالان سیاسی از وی نیز کشیده شده است. شنیده ها حاکی ازآن است که اخیرا یک مسوول خانه مطبوعات استان هم درجهت حمایت ازهمکار خبرنگار خود به قضیه ورود کرده و با گلالک بیگی زاده شهردار شهر مراوه تپه صحبت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،   برهمین اساس شهردارمراوه تپه طی تماس تلفنی درخصوص دلایل طرح شکایت از لطیف ایزدی گفت: بنده به شخصه به تمامی اهالی رسانه و خبرنگاران قلم به دست و زحمتکش احترام می گذارم و نسبت به رسالتی که دنبال می کنند ارزش خاصی قائل هستم، لیکن انتظار داشتم که آقای ایزدی پیش از انتشارنکات مطروحه درفضای مجازی، با بنده تماس گرفته وموارد را درغالب انجام مصاحبه مطرح می کرد تا بنده فرصت پاسخگویی به آنها را میافتم.

وی با بیان اینکه اگرآقای ایزدی پس ازانتشار آن مطلب جهت گرفتن پاسخ به دفتر بنده مراجعه می کرد، کاربه طرح شکایت در دادگاه نمی کشید ادامه داد: بنده ازهمه خبرنگاران محترم می خواهم یک سویه قضاوت نکرده و متن منتشره توسط آقای ایزدی را نیز مطالعه نمایند؛ چرا نگارنده متن در قسمتی ازنوشتار خود، اقدامات اینجانب را زیر سوال برده و به بنده اتهام وارد کرده است.
بیگی زاده درتوضیح نهایی یادآور شد: برخی ازموارد هستند که توضیح درباره آنها را به بعد موکول کردم وانشاالله دراولین فرصت نسبت به چرایی و چگونگی آنها شفاف سازی خواهم نمود. درعین حال امیدوارم مسئله پیش آمده ختم به خیرگردد.
ازسوی دیگر ناصر حاجیلی دوجی عضو شورای شهر مراوه تپه با زیرسوال بردن اقدام شهردار در طرح شکوائیه علیه لطیف ایزدی، انگشت اتهام را به طرف همکار خود گرفت و اظهار داشت: یکی ازدوستان ما درشورای مراوه تپه که ازچهره های شناخته شده منطقه بشمار می رود، متاسفانه عادت دارد یکی به نعل بکوبد و یکی به میخ!! وی ازیک سو نزد اعضای شورا گلایه ی شهردار را مطرح می کند و ازسوی دیگر به دفتر شهردارمحترم رفته و ازاو اعلام حمایت می نماید.

حاجیلی دوجی ضمن اشاره به انجام اقدام لازم نسبت به عملکرد شهردار توسط شورای شهر تصریح کرد: واضح است که شخص مورد نظرازموقعیت حال حاضر خود برای رسیدن به اهداف شخصی اش سواستفاده می کند و این قضیه جای تاسف دارد. بنده همچنان معتقدم که جریان طرح چند سوال ازسوی لطیف ایزدی که درهمه جای دنیا امری متداول است، نباید به دادگاه کشیده می شد واگر شهردارمحترم پیش ازانجام هراقدام، نظر دیگراعضای شورای شهرمراوه تپه را هم می خواست، مطمئنا فضای رسانه ای منطقه واستان بابت این مسئله مکدر نمی گردید.

دراین حال لطیف ایزدی مدیر سایت الکامیز نیز با تایید این مطلب که دادگاه وی در روز یکشنبه سی ام دی ماه گذشته برگزار شده است عنوان نمود: بنده به جرم نشر اکاذیب و تشویش اذهان به جلسه دادگاه فراخوانده شده و به مواردی که سوال شد پاسخ دادم.
وی خاطرنشان ساخت: برخی ازسوالات مانند انتشار مطالب درخصوص برخی چهره های فعال سیاسی کشور نیز گویا دلیل احضار بنده به دادگاه بوده است که به آنها نیز پاسخ دادم.

ایزدی با قدردانی ازحمایت خبرنگاران که درفضای مجازی به دفاع ازعملکرد وی پرداخته اند افزود: همپای آنا محمد بیات که ازهیچگونه حمایتی دریغ نورزید، تعدادی ازچهره های فعال سیاسی استان هم با بنده تماس داشتد که حرف هایشان باعث قوت قلب شد. خوشبختانه ازهمان روز برگزاری جلسه دادگاه با ضمانت یکی ازدوستان فرهنگی ام آزاد هستم و کارهایم را پیگیری می کنم.
امید می رود تنش پیش آمده میان شهردار مراوه تپه ومدیرکانال اولکامیز با درایت افراد دلسوزهر چه سریعتر مرتفع گردد.
خبرنگار: طاهر جانی

 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز