نوجوانان شهرداری گنبدکاووس 300x188 - تجلیل از پیروزی پیاپی تیم نوجوانان والیبال شهرداری گنبد با جوایز نقدیترکمن نیوز:  مدیر تیم‌های پایه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس گفت: امروز تیم نوجوانان شهرداری گنبد با غلبه بر تیم فولاد سپاهان اصفهان برای همشهریان خود و هواداران والیبال شادی به ارمغان آورد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سعید شیرمحمدلی با اشاره بر نتیجه ۳ بر صفر و پیروزی قاطع نوجوانان گنبدی اظهار داشت: تیم نوجوانان شهرداری گنبدکاووس از آمادگی خوب جسمانی و روحی برخوردار است و امروز توانست سومین برد پیاپی را در مسابقات والیبال نوجوانان کشوری کسب کند.

وی ضمن تقدیر از رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس افزود: حاج خلیل آزمون در پی این پیروزی شیرین در جهت تقویت روحیه و تداوم پیروزی از تیم نوجوانان با تقدیم جایزه نقدی از تک تک اعضای تیم تجلیل به عمل آورد.

از طرف باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد نیز از حاج خلیل آزمون به دلیل حمایت بی دریغشان از ورزش شهرستان گنبدکاووس به ویژه تیم های والیبال و باشگاه تقدیر و تشکر می‌کنیم و همچنین برای این بزرگ مرد ورزش پایتخت والیبال ایران آرزوی توفیق روز افزون در تمامی عرصه‌های زندگی بالاخص ورزشی را داریم.

گزارش از: یاشار نیازی

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۴

۲۷ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88786

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک