امروز : دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    92528

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    12:45 | ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

۲۰۲۱۰۴۰۴ ۱۲۳۶۰۷ 300x200 - تجربه‌ای مناسب برای نماینده غرب گلستانترکمن نیوز: بر اساس اخبار و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی عبدالجلال ایری نماینده مردم غرب استان در مجلس یازدهم در روز گذشته در یک اقدام مناسب در جمع اصحاب رسانه حاضر شده و به سوالات خبرنگاران حاضر در جلسه پاسخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ نماینده مردم شهرستانهای غربی گلستان، در این نشست علاوه بر ارائه کارنامه عملکرد شش ماهه خود، برنامه های آتی در رابطه با رفع مشکلات و تنگناهای منطقه را تشریح کرده است.
بر اساس گزارشهای منتشر شده در کانال رسمی مهندس ایری طیف متنوعی از سوالات و دغدغه های خبرنگاران و فعالان رسانه ای در این دیدار طرح شده است.
ارتباط تنگاتنگ مدیران اجرایی و نمایندگان مردم استان در مجلس یک پدیده بسیار مبارک و پربرکت است.اینکه نماینده غرب استان پس از سپری شدن شش ماه از مسئولیت نمایندگی، خود را موظف و ملزم به پاسخگویی به خبرنگاران دانسته و در برابر آنها حاضر شده است یک رفتار بسیار پسندیده و قابل تقدیر است.امید که این رفتار در بین مدیران اجرایی منطقه نیز به عنوان یک الگو مد نظر قرار گیرد.

۲۰۲۱۰۴۰۴ ۱۲۳۷۲۳ 300x209 - تجربه‌ای مناسب برای نماینده غرب گلستان
ارتباط دو سویه فعالان موثر در فضای مجازی با مدیران و صاحب منصبان باعث می گردد که زمینه های انتقال امید به آینده در بین بخش های مختلف جامعه فراهم گردد.
متاسفانه در سال های گذشته در غالب موارد ارتباط مدیران با مردم بصورت یک طرفه بوده و انتظار از فعالان رسانه ای این بوده است که با کمترین پرسش و انتقاد مطالب مد نظر مدیران منتشر گردد.این فضای یک طرفه در غالب موارد اعتماد عمومی به بیانات و برنامه های مدیران را به حداقل رسانده است.
افزایش مشکلات و تنگناهای اقتصادی و اجتماعی در جامعه ایرانی در سالهای اخیر ، احساس امید به بهبود شرایط را بصورت قابل توجهی در بین بخش های مختلف جامعه کاهش داده است.پمپاژ اخبار و روایت های ناامید کننده از شرایط عمومی کشور، به همراه استرس اجتماعی ناشی از شیوع کرونا در یکسال گذشته، ضرورت های ارتباط دوسویه و قوی مدیران با بطن جامعه را دو چندان کرده است.

۲۰۲۱۰۴۰۴ ۱۲۳۸۲۱ 300x200 - تجربه‌ای مناسب برای نماینده غرب گلستان
دراین شرایط احساس مسئولیت نماینده غرب استان در مجلس در برابر عملکرد شش ماهه گذشته ایشان یک اقدام قابل تقدیر است.امید است با اصلاح برخی از مشکلات موجود در تیم رسانه ای مهندس ایری در زمینه استفاده ازشیوه های مناسب تر برای انتقال پیام به مخاطبان، این مسیر ایجاد شده به اعتماد آفرینی روز افزون در منطقه منجر گردد.

✍️ عبدالقیوم شکاری

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز