امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

انتخابات ترکمن نیوز 01 300x198 - تبلیغات با احترام – نه به توهین، تحقیر و تخریب (بخش 2 و پایانی)ترکمن نیوز:  شکور زیرک، از روزنامه‌ نگاران و فعالین سیاسی گنبدکاووس درباره نشست ۳ نامزد انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با جمعی از فرهیختگان علمی شهرستان گنبدکاووس در حسینیه شهید ترک فرخانی در یادداشتی در ادامه بخش اول، بخش دوم از نشست را برای ترکمن نیوز نوشت:

در ادامه بررسی شکلی نشست حسینیه بایستی نکات ذیل اضافه شود :

7. نشست حسینیه به جهت برخورد مدبرانه هر سه کاندیدا و همچنین مهمانان جلسه، این ظرفیت را ایجاد کرد که می توان با حضور کاندیداهای دیگر مجلس و مهمانان، جلسه و جلسات مناظره برگزار نمود، البته به شرطی که کاندیداها تمایلی به مناظره و همچنین شرکت در نظر سنجی داشته باشند و از گفتگو با فعالان سیاسی و اجتماعی، نخبگان و اصحاب رسانه گریزان نباشند.

8. هر سه داوطلب مجلس اعلام کردند که حاضرند در جلسات آینده نیز شرکت نمایند. اعلام رسمی و رسانه ای چنین موضوعی به این معنی است که هر سه نامزد ایده دارند و برنامه کاری دقیقی برای آینده طراحی کرده اند.

از طرفی اگر قرار شود که ائتلافی صورت گیرد که سنجش توانمندی و ظرفیت روحی وفکری کاندیداها، مبنای ائتلاف در نظر گرفته شود (مصلحت اندیشی مبنا قرار نگیرد). آقایان دکتر رسول صلاحی و سلیمان هاشمی (صلاحیت مهندس رستگار از سوی شورای محترم نگهبان رد شد)، نفراتی هستند که شجاعانه وارد میدان نظر سنجی می شوند.

بدبهی است بر اساس نمراتی که فعالان سیاسی و اجتماعی به کاندیداهای مجلس می دهند، میزان توانمندی و شایستگی فرد معلوم می گردد و پس از این مرحله مشخص می شود چه کسی در میدان رقابت باقی می ماند؟ و چه کسانی بایستی از میدان رقابت خارج شوند؟ البته تاکید دوباره کنم، در صورتی که ائتلافی صورت گیرد. (جهت توضیح بیستر به یاداشت 16 به قلم نگارنده همین یاداشت مراجعه شود).

9. یده های طرح شده از سوی هر سه کاندیدا پر محتوا و معقول بود و به نظر می رسد، قابلیت اجرایی هم دارند و جا دارد که به این نقطه نظرات توجه ویژه شود.

نمرات داده شده از سوی فعالان سیاسی و اجتماعی به سه نامزد حاضر در نشست حسینیه و نتیجه نظر سنجی، ظرف چند روز آینده متولیان نشست حسینیه اعلام خواهند کرد. به عبارتی، حضار جلسه با توجه به نمراتی که به کاندیدا دادند، محبوبیت، مقبولیت، شایستگی و توان مدیریتی هر یک از کاندیدا، در روز های آینده معلوم می شود.

10. در نشست حسینیه تعدادی از بزرگان و معتمدین شهر : حاج علی انوشه، حاج
جواد فدایی، حاج ناصر لطیفی و آق پور و … حضور داشتند. همچنین چهره های خوش نام و از فعالان سیاسی و اجتماعی گنبدکاووس و تعدادی از اصحاب رسانه و خبرگزاری نیز در جلسه حاضر بودند.

 

تبلیغات با احترام و نه به توهین، تحقیر و تخریب …!

(بخش دوم و قسمت پایانی )

1f4dd - تبلیغات با احترام – نه به توهین، تحقیر و تخریب (بخش 2 و پایانی) شکور زیرک
روزنامه نگار – کارشناس ارشد علوم سیاسی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز