گلچشمه ترکمن نیوز 300x182 - تبریک موسس مدرسه فوتبال گنبدکاووس به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسانترکمن نیوز: مربی و موسس مدرسه فوتبال پدیده گنبدکاووس طی پیامی رو جهانی ورزشی نویسان را به خبرنگاران ترکمن نیوز تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  دوم جولای ( ۱۲ تیر)، در تقویم کشورهای جهان به عنوان روزجهانی ورزشی نویسان نامگذاری شده است.

عبدالجلیل گلچشمه با ارسال پیامی به مدیر مسئول خبرگزاری ترکمن، روز جهانی ورزشی نویسان را به خبرنگاران این خبرگزاری مردمی تبریگ گفت.

متن پیام:

با سلام و احترام، روز جهانی ورزشی نویسان را به سروران گرامی تبریک عرض نموده امیدوارم همیشه و در همه جا موفق باشید ان شاءا…

ارادتمند شما جلیل گل چشمه

جهانی ورزشی نویسان 300x263 - تبریک موسس مدرسه فوتبال گنبدکاووس به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: دوم جولای (۱۲ تیرماه)، به عنوان روز جهانی ورزشی نویسان، اولین بار در بازی های المپیک ۱۹۲۴ پاریس به مناسبت تاسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS)  و برای تجلیل از خدمات ارزشمند خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی، در مسیر پیشبرد ورزش دنیا، نامگذاری شد.

این روز برای ارتقاء هر چه بیشتر روزنامه نگاران ورزشی در کار حرفه ای شان، استفاده از ورزش به عنوان ابزاری برای صلح جهانی، عدالت و بی طرفی در دنیا یاد شده است. روزنامه نگاران ورزشی  نه تنها میتوانند ارزش های والای انسانی را در ورزش، بلکه در سراسر دنیا، گسترش دهند.

عبدالجلیل گل‌چشمه متولد ۱۳۴۵ شهرستان گنبدکاووس و مربی A آسیا و بازیکن اسبق تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و ابومسلم مشهد  از پیشکسوتان و مربیان با سابقه و خوش اخلاق گنبدکاووس می باشد.

وی در سال ۱۳۹۴ در جهت ارتقاء سطح فوتبال منطقه و استعدادیابی در این رشته، مدرسه فوتبال پدیده را با همکاری مربیانی چون طاهر کوچکی، یعقوب قزل‌سفلو، حامد آتابای، خلیل قره‌ئی، یوسف چرکزی، غفور یلقی و ستار صفایی تاسیس کرد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۶

۱۳ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78291

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک