امروز : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۵,۴۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

photo 2020 11 09 11 35 06 300x164 - تا کی اشتباهات کانال‌های تلگرامی را ما پاسخگو باشیمترکمن نیوز:  قابل توجه مخاطبین گرانقدر پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن (ایتنانیوز و ترکمن نیوز) به ویژه علاقمندان و هواداران مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

عکس فوق مربوط به ویدیویی است که تلگرام (جالب گنبد) روز ۱۵ آبان ۹۹ در خصوص برگزاری مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس منتشر کرده است.

این ویدیو باعث رنجش برگزار کنندگان مسابقات اسبدوانی که با جلسات متمادی و تلاش فراوان مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی، کورس پاییزه را مهیا ساخته اند همچنین مالکین و مربیان اسب که یک سال تمام با هزینه های زیاد اسب خود را برای روز مسابقه آماده کردند شده است.

در پی انتشار این ویدیو افراد زیادی با مدیریت ترکمن نیوز تماس گرفته و به انتشار کلیپ مورد نظر اعتراض داشتند.

همانطور که مشهود است این ویدیو خارج از محدوده برگزاری مسابقات و جایگاه تماشاگران بوده و محل تجمع افرادی است که تلاش دارند وارد میدان سوارکاری شوند اما مسئولین برگزاری مانع ورود آنها شده‌اند.

روز مسابقه برای تمامی مالکین و مربیان کارت شناسایی صادر شد و تعداد محدودی در جایگاه تماشاگران با زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حضور یافتند.

هیچ بلیط (دفترچه) ورودی فروخته نشد.

موضوع مهم دیگر این است که یکی از کانال تلگرامی فعال منطقه گویا ادمینی به نام (یاشار) دارد که هیچ ربطی به یاشار نیازی، مدیر پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن (ایتنانیوز و ترکمن نیوز) و مدیر روابط عمومی هیئت سوارکاری گنبدکاووس ندارد.

لازم به ذکر است؛ برخی کانال های تلگرامی در انتشار اخبار غیر اصولی و کذب تنها در جهت جذب مخاطب سابقه دارند و بارها طی سالهای گذشته باعث رنجش خاطر مردم و مسئولین شده اند که در پی آن با مدیر پایگاه خبری ترکمن تماس گرفته و خواستار توضیح شده‌اند.

سوال مهم این است: چرا باید مدیریت و خبرنگاران ترکمن نیوز اشتباهات یک کانال تلگرامی که از طرف دولت هرگونه فعالیت تلگرامی ممنوع اعلام شده را باید پاسخ گو باشد و جور بی ملاحظگی و عدم رعایت انتشار صحیح اخبار را متحمل شود.

مدیریت پایگاه خبری ترکمن بارها و بارها درقبال اشتباهات منتشر شده (جالب گنبد) مجبور به توضیح شده است که این کانال تلگرامی هیچ ربطی به ایشان ندارد و چندین بار نیز در فضای مجازی اطلاعیه هایی منتشر و اعلام کرده، که تلگرام جالب گنبد هیچ ربطی به (ترکمن نیوز و خبرنگاران) آن نداشته و ندارد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  • خلیل اودک

    بافاصله اجتماعی وفقط حضورمالکان ومربیان وچابک سواران برکذار شود

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز