مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گلستان

kelas dars 01 Copy 300x164 - تا ابتدای مهرماه امسال 80 کلاس جدید تحویل آموزش پرورش گلستان می‌شوداخبار گلستان– تورکمن‌نیوز: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گلستان گفت: تا اول مهر ماه امسال ۸۰ کلاس جدید تحویل آموزش پرورش استان گلستان می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن: عماد مخدومی ظهر امروز در حاشیه مراسم بهره‌برداری ساختمان جدیدالاحداث مدرسه علوی شهید محمد مصدق روستای مجاور کلاله اظهار داشت: با اعتبارات اختصاص یافته و کمک‌های خیران، تا اول مهر ماه امسال ۸۰ کلاس جدید تحویل آموزش پرورش استان گلستان می‌شود.

وی افزود: این کلاس‌ها در قالب ۱۳ پروژه آموزشی با زیربنای ۸۵۰۰ مترمربع، همراه ۸۶۶ کلاس مجهز شده به سیستم گرمایشی حرارت مرکزی به‌زودی افتتاح می‌شود.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گلستان تصریح کرد: ۸۰ هزارمتر مربع آسفالت و محوطه‌‌سازی با اعتبار هزینه شده ۱۸ میلیارد تومان تا اول مهر، در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. از مجموع این پروژه‌ها، ۲ مدرسه ۲ و ۴ کلاسه در روستاهای شهرستان‌های کلاله و رامیان با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان با مشارکت بنیاد علوی احداث شده است.

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه‎ساز در نوسازی مدارس نقش بسزایی دارند، افزود: از ابتدای دولت تدبیر و امید نزدیک از یک هزار کلاس درس ساخته شده است که از این میزان ۳۵۰ کلاس درس توسط مشارکت خیرین‎مدرسه‎ساز بوده است.

حسین طاهری‌راد مدیر آموزش و پرورش کلاله هم در این مراسم گفت: مدرسه علوی ۲ کلاسه شهید محمد مصدق روستای مجاور با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان در زیربنای بیش از ۱۲۰ متر مربع با مشارکت بنیاد علوی و نوسازی و تجهیز مدارس استان احداث شده است. امیدواریم در اول مهر ماه امسال ۲ آموزگار و ۲۲ دانش آموز این روستا در شرایط و فضای زیبایی مشغول تعلیم و تربیت شوند.

منبع:www.tasnimnews.com

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۲

۲۷ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

2703

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک