امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    93214

  • /
  • تاریخ :

    ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

29 - تأکید بر اقدامات ترکمنستان در مبارزه با مواد مخدر در نشست سازمان مللترکمن نیوز:  شصت و چهارمین کمیسیون مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جرائم آن سازمان ملل در «وین» به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در این نشست «سیلاب بردی نوربردیف» نماینده دائم ترکمنستان در این سازمان و «عیوض دوردی خواجه نیازاف» معاون وزیر این کشور حضور داشتند.

همچنین اعضای هیئت‌های کشورهای آسیای مرکزی نیز در این مراسم سخنرانی کردند.

شرکت کنندگان از همکاری «عشق آباد» در ارتقا فعالیت و همکاری‌های بین المللی و منطقه‌ای در مبارزه با قاچاق مواد مخدر ، ایجاد پروژه‌ها و برنامه‌های مشترک اجرا شده در منطقه آسیای مرکزی توسط سازمان ملل، اتحادیه اروپا، سازمان امنیت و همکاری اروپا و دیگر سازمان‌های بین المللی بسیار قدردانی کردند.

در این راستا تاکید شد انتخاب ترکمنستان به عنوان عضو کمیسیون مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل متحد برای سال‌های ۲۰۲۰-۲۰۲۳ نشان واضح دیگری از به رسمیت شناختن سیاست جهانی این کشور با هدف مبارزه با تهدید مواد مخدر است.

معاون وزیر کشور ترکمنستان در سخنان خود شرکت کنندگان را از اقدامات کشورش در مبارزه با تروریسم بین المللی، جرائم سازمان یافته فراملی و قاچاق مواد مخدر مطلع ساخت.

همچنین اعلام شد ترکمنستان از ابتکار دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان ملل متحد با هدف پشتیبانی فنی از کشورهای آسیای مرکزی از توسعه ظرفیت مقامات انتظامی و نظامی در جهت روند و تجزیه و تحلیل اطلاعات، تحقیقات مربوط به مواد مخدر ، مدیریت مرزها، مبارزه با قاچاق انسان، مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم و ​​سایر موارد در منطقه بسیار قدردانی کرد.

 

گردآوری: گروه بین الملل ترکمن نیوز
https://turkmensnews.com
منبع:farsnews

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز