سرهنگ علی فر2 1024x640 - بی مهری مسئولین استانی و شهرستانی به تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس/تقدیر از حضور فرمانده انتظامی گنبدترکمن نیوز: تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس؛ در حالی که هیچ یک از مسئولین استانی و شهرستانی برای حمایت از بازیکنان در سالن المپیک حضور نداشتند توانست ۳ بر ۲ تیم قدرتمند سپاهان اصفهان را مغلوب سازد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  تیم جوان و سرحال شهرداری گنبدکاووس علی رغم بازی بسیار خوب در هفته های گذشته ۳ شکست پیاپی را تجربه کرد اما در روز چهارشنبه دوم مهرماه ۱۳۹۹ مثل همیشه پایتخت والیبال ایران ثابت کرد در مقابل تیم های قدر بهتر بازی میکند و نمایشی از همبستگی و همدلی را به لیگ برتر کشور ارائه داد.

عجیب این بود که در سالن ورزشی المپیک گنبدکاووس در اوج شادی وقتی چشمهای جستجوگر حاضرین در سالن و دوربین خبرنگاران به دنبال مسئولین بود تا شادی و حرکات جالب آنان را به تصویر بکشد جای خالی آنان آب سردی بود بر مهر مسئولین والیبالی…

در این بین شنیدیم حجت الله یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس نیز دو یا ۳ گیم در حاشیه زمین تماشاگر بازی نسبتا باخت داده شهرداری گنبد بوده اند و شاهد ۲ ست عالی و پایانی که بچه ها با آنالیز خوب سرمربی و تجدید قوای بنیامین جون تازه ای گرفته و پیروز میدان شدند، نبوده است.

حضور مسئولین رده بالای نیروی انتظامی شهرستان و در رأس آن فرمانده انتظامی گنبدکاووس در سالن تنها دلگرمی و سوسوی حمایت از والیبالیست های پرتلاش گنبدکاووس بود.

جادارد بدینوسیله حضور جناب سرهنگ محمود علی فر به عنوان یک فرد علاقمند ورزشی و تماشاگر طرفدار ورزش شهرستان تقدیر نمائیم:

به نام خداوند بخشنده مهربان

برادر بزرگوار سرهنگ محمود علی فر ،ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و حضور جنابعالی با هیات همراه از همکاران تلاش گر انتظامی شهرستان به عنوان تنها مسئول حاضر در سالن المپیک در مسابقه تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس و سپاهان اصفهان، از درگاه ایزد منان برایتان آرزوی سلامتی و کامیابی در تمام مراحل زندگی را داریم

گزارش از: یاشار نیازی
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۶

۰۳ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83119

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک