امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

تورکمن نیوز 300x200 - بی ثباتی مدیریت فدراسیون/دعواهای زیر تور بازیکنان/تکریم مرحوم یاشارکمیاخبار والیبالتورکمن نیوز: نیم فصل اول دور رفت بازیهای لیگ والیبال کشورمان با قهرمانی ورامینی ها به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، آنچه آزار دهنده بوده بی ثباتی در مدیریت فدراسیون والیبال ذهنیت ها را متزلزل کرده است.

مدیریتی که با روی آوردن به افراد تحصیل کرده و والیبالی با چاشنی تجربه کار در فدراسیون بعد از رکود نتایج تیم ملی می تواند سکوی پرتابی برای اهالی توپ و تور باشد.

اما لیگی که با کوچ ستاره های سرشناس به باشگاههای خارج از کشور پوست اندازی جدیدی را به خود دیده حاشیه های جالبی را نیز همراه خود داشته است.

ترک صندلی ریاست فدراسیون علیرغم میل باطنی ضیایی استفاده از موبایل چک در بازی ارومیه و مشهد و وقفه ۴۰دقیقه ای این بازی و بازی کاله با ورامین که اوج هنر حاشیه سازی از بازیکن ورامین بود، از نکات تاریک دور رفت می باشد.

اما طرف دیگر سکه که در حقیقت روی خوش ورزش بوده ادای احترام، تکریم و حفظ منزلت کلیه والیبالی ها به یار از دست رفته ترکمن صحرا “یاشار کمی” بود.

استفاده از ویدیو چک در بازی سایپا و اردکان از هفته چهارم لیگ نقطه عطفی برای والیبالمان بوده تا همگام با دیگر کشورهای صاحب سبک در والیبال باشیم.

وقتی به دعواهای زیر تور بازیکنان که اگر لب خوانی شود اسفناک میشود نگاه میکنیم همچنان حاشیه سازی برخی از افراد داخل زمین که هنر این آقایان در حاشیه سازی بیشتر از نکات فنی‌شان بوده زوم کنیم در میابیم والیبال ایران و در راس آن باشگاهها برای زدودن این قبیل دعواها هر باشگاه با کمک فدراسیون ویدیو چک تهیه بکند.

امید است والیبال کشورمان یا استفاده از تعقل و تفکرات ورزشی، تولنایی بازیکنان و کادر فنی در زمین ¶×¶ نتایج والیبال را مشخص کنند نه با یقه گیری.

شیر محمد شیروانی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز