امروز : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

این بار خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز با یادآوری حادثه تلخ برق گرفتگی کودک 8 ساله در ورزشگاه آزادی پایتخت به سراغ مشکلات موجود در ورزشگاه های گنبدکاووس آمده و باتهیه این گزارش به مسئولین جهت اقدامات بهینه سازی و امنیت ورزشکاران و ورزش دوستان هشدار داده است.

شیرمحمد شیروانی: بعد از اینکه دولت در راستای واگذاری مدیریت اماکن ورزشی در بخش خصوصی طبق اصل ۴۴ شروع شد. اما این سیاست حداقل در گنبدکاووس در سراشیبی سقوط از لحاظ حفظ و نگهداری اماکن ورزشی قرار گرفته است.

زمین چمن ورزشگاه کارگران تقریبا نابود شده است. سالن ‌ورزشی کارگران نیز به همین شکل در حال فرسایش و تخریب است.

سالن ورزشی سیدآباد باید فکر بازسازی و احیا شود، این سالن نفس های آخر خود را می‌کشد. سالن‌ ورزشی چای بویی و سالن شهید اترک طیار نیز با مدیریت کاملا سنتی به درستی و باید و شاید کاربری ندارد.

بزرگترین سالن ورزشی این شهرستان که نام المپیک را یدک می‌کشد؛ از لحاظ سرویس‌های بهداشتی و روشنایی در حد سالن روستایی نیز نمی‌شود.

اما خطر در کمین ورزشکاران و ورزش دوستانی است که از زمین ورزشی چمن مصنوعی کنار سالن المپیک استفاده می‌کنند می‌باشد چرا که سیم‌های برق و روشنایی در محوطه و کنار زمین هر آن امکان حادثه آفرینی دارد و با کوچکترین اتصال با ستون‌های آهنی ممکن است جان کودک یا انسانی دیگر را به مخاطره بیاندازد.

همانطور که در گزارش تصویری نیز مشهود است در حاشیه محوطه ورزشی سیم‌هایی نازک و ضعیف کاربری شده و هر آن ممکن است با ازبین رفتن عایق آن دچار اتصال و جرقه شود و با بارندگی و نم احتمال برق گرفتگی می‌رود.

از طرفی وضعیت سرویس بهداشتی این زمین ورزشی نیز نیاز به رسیدگی فوری دارد تا اینگونه بیت المال حیف و میل نشود.

از مسئولین شهرستان به ویژه اداره ورزش و جوانان خواستاریم با درنظر گرفتن خطرات و مسائلی که پس از حادثه گریبانگیر خواهد بود هرچه سریعتر رسیدگی نمایند و با جدیت موضوع حفظ بیت المال را درنظر داشته باشند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز