ترکمن نیوز:  فعالین شهر آق قلا جدا از مطالبه گری برای اوردن دستگاه سی تی اسکن و دیگر امکانات برای تجهیز بیمارستان، دغدغه دیگری را هم دارند و ان هم بذل و بخشش وسایل و تجهیزات بیمارستان به شهر های دیگر که آخرین خبر تامل انگیز آن ، انتقال دستگاه ازمایشگاهی بیوشیمی بیمارستان به یک شهر دیگر است.

با توجه به قول های که داده شده مبنی بر جلوگیری از انتقال دستگاه بیوشیمی اما متاسفانه خبر ها حاکی از ان است که این دستگاه در حال انتقال است ما امیدواریم مسئولین محترم انقلابی عمل کرده و از حق مردم مظلوم شهرستان اق قلا دفاع کنند.

از طرف دیگر تانکر اکسیژن در بیمارستان نصب میشود که بعدا متوجه میشوند تانکر یک بیمارستان دیگر اشتباهی امده یک تانکر اکسیژن دیگر می اورند و با کلی هزینه اضافه تانکر ها جابجا میشوند

باید دید که حاشیه های بیمارستان آل جلیل اق قلا که قلب حیاتی شهرستان است کی تمام خواهد شد

🗞و از طرف دیگر طبق شنیده ها در بخشداری اق قلا برای قسمت حسابداری ( امور مالی) علاوه بر دو ذیحساب بومی آن، تحمیل یک فرد غیر بومی از طرف مدیر کل روستایی استانداری به این بخشداری است.

با توجه با دارا بودن حسابداران تحصیل کرده بومی ایا بهتر نیست از توانمندی های خود شهرستان بهره برده شود ?

نزدیک بودن اق قلا به مرکز استان یک فرصت است یا تهدید یا سکوی پرتاپ؟

اداره بهزیستی آق قلا هم یکی از اداره های خدماتی مهم شهرستان است همچنان بدون رئیس و با سرپرست اداره میشود علت تاخیر در انتخاب رئیس برای این اداره چیست? !!!!

از فرماندار محترم و نمایندگان و مسئولین عزیز درخواست داریم از حق مردم شهرستان آق قلا دفاع کنند و درخواست شفاف سازی موضوعات داریم.

✏️ ابراهیم دوگونچی/انجمن ایل یار

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۱

۲۲ آبان ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک