امروز : شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

eshteghal 20e 300x209 - بیش از یک میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال اعتبار برای اشتغال روستایی و عشایر گنبدکاووس اختصاص یافتگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس گفت: در بخش اشتغال در شهرستان گنبدکاووس, یک میلیارد و ۶۴۴ میلیون و ۲۵۷ هزار ریال اعتبار در حوزه روستایی, عشایر و تبصره ۱۸ در کارگروه اشتغال شهرستان بررسی و مورد تائید قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   عبدالحکیم سلاق, شب گذشته در جلسه کمیسیون کارگری در گنبدکاووس اظهار داشت: در سامانه اشتغال, تعهد اشتغال شهرستان گنبدکاووس, 3 هزار و 119 نفر بود که توانستیم 3 هزار و 287 نفر یعنی بیش از 105 درصد تعهد اشتغال شهرستان گنبدکاووس را محقق کنیم.

رئیس اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: در بخش اشتغال در شهرستان گنبدکاووس, یک میلیارد و 644 میلیون و 257 هزار ریال اعتبار در حوزه روستایی, عشایر و تبصره 18 در کارگروه اشتغال شهرستان بررسی و مورد تائید قرار گرفت.

وی افزود: از این 458 میلیون و 923 هزار ریال با اشتغالزایی 330 نفر برای عقد قرارداد به بانک معرفی شدند و در زمینه اشتغال مشاغل خانگی و پشتیبان مشاغل خانگی نیز برای 242 نفر مجوز اشتغال با اعتبار 27450 میلیون ریال صادر و به بانک معرفی شدند.

رئیس اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: در سامانه رصد اشتغال تعهد شهرستان 3 هزارو 119 نفر بوده که 3 هزار و 287 نفر ثبت سامانه شده که بیش از 105 درصد تحقق پیدا کرده است و براساس ارزیابی‌های انجام شده توسط وزارت تعاون, کار و رفاه اجتماعی, در 6 ماهه نخست سال جاری, اداره تعاون شهرستان رتبه نخست در بین ادارات تعاون استان را کسب کرد.

سلاق تاکید کرد: تعداد واحدهای ثبت نامی پذیرنده برای طرح کارورزی 90 واحد است که تعداد کارورزان جذب شده 77 نفر و تعداد کل کارورزان ثبت نام شده در سال 96 در سیستم یک‌هزار و 458 نفر است و 77 نفر نیز در شرف عقد قرار داد هستند.

وی یادآور شد: در شهرستان گنبدکاووس, 51 تشکل کارگری, 12 تشکل کارفرمایی, 9 شورای اسلامی کار, 31 نفر نماینده کارگری و 12 انجمن صنفی کارگری در حال فعالیت است./تسنیم

 

گردآوری: گروه خبری ایتنانیوز

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز