الدین نظرنژاد ترکمن نیوز 300x300 - بیشترین قبولی دانشگاه فرهنگیان از شهرستان گنبدکاووس است+مصاحبهترکمن نیوز: معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: بیشترین ورودی دانشگاه فرهنگیان از دانش آموزان شهرستان گنبدکاووس بوده و حدود ۴۷ نفر نیز در رشته‌های پزشکی قبول شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   کمال الدین نظرنژاد در حاشیه مراسم شوراهای آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس در گفت وگو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: ۲۴ الی ۳۰ دی ماه هرسال در کشور هفته شوراهای آموزش و پرورش که بالاترین نهاد تصمیم گیری در بحث مساپل آموزش و پرورش کشور است برگزار می‌شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس و همچنین از اصحاب رسانه که همگام با مسپولین همکاری دارند افزود: ماحصل این همکاری و هماهنگی مسئولین آموزش و پرورش با خبرنگاران ارتقای جایگاه آموزش و پرورش شهرستان بوده به ویژه در مسائلی چون ساخت و ساز و گسترش فضای آموزشی شهرستان، همچنین حضور و علاقمندی بیش از پیش خیرین نیکوکار مدرسه ساز که جایگاه ویژه ای در افزایش سرانه آموزشی کشور ایفا می‌کنند.

نظر نژاد در ادامه با اشاره بر ماحصل همکاری و هماهنگی شورای آموزش و پرورش شهرستان خاطرنشان شد: بیشترین قبولی دانشگاه فرهنگیان از گنبدکاووس بوده و امسال حدود ۴۷ نفر قبولی در رشته‌های پزشکی را شاهد بودیم که همگی از تدابیر مسئولین شورای آموزش و پرورش می‌باشد.

در این مراسم از مسئولین و نماینده‌ مدیران و شورا و همچنین تنی چند از مدیران اصحاب رسانه که همکاری تنگاتنگی در طول سال با آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس داشتند تقدیر و تجلیل شد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۹

۰۱ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89048

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک