تدبير و اميد براي اشتغال

اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گلستان از بهره برداری تعداد ۳۳۳ طرح تولیدی و اشتغالزا که از این صندوق تسهیلات دریافت کرده اند، در هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  حسن پهله​وری روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح سه طرح تولیدی و اشتغالزا در گنبدکاووس به خبرنگاران گفت: صندوق کارآفرینی امید استان به این طرح ها افزون بر ۱۷۰ میلیارد ریال تسهیلات با کارمزد پایین پرداخت کرده است.
وی افزود: با بهره برداری از این طرح ها در مجموع برای ۸۲۲ نفر ایجاد شغل شده است.
پهله وری اضافه کرد: صندوق کارآفرینی امید گلستان از ابتدای امسال تاکنون ۳۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و وام ازواج به زوج های جوان این استان داده است.
وی به پرداخت تسهیلات به سه طرح بزرگ تولیدی در گنبدکاووس اشاره کرد و گفت: به این سه طرح که یکی از آنها در سال گذشته افتتاح و دو طرح دیگر نیز امسال افتتاح می​شود، در مجموع یکصد میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
در مراسم افتتاح سه طرح تولیدی و اشتغالزای صندوق کارآفرینی امید گنبدکاووس که در زمینه تولید فیلتر هوای خودروهای سبک، کارگاه تولید کاشی سنتی هفت رنگ و طبخ غذای سنتی فعالیت می کنند، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، امام جمعه، فرماندار ویژه و برخی مدیران این شهرستان حضور داشتند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۱

۰۸ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

830

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک