امروز : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    102807

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    15:05 | ۰۲ آبان ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

شادمهر 3 1 300x233 - بومی بودن استاندار باعث تقویت نیروهای سیاسی و اجرایی استان می‌شودترکمن نیوز:  نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی بومی بودن استاندار که همه نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی پشتیبان این مساله بودند این حُسن را دارد که می‌توانیم نیروهای سیاسی و اجرایی استان خود را تقویت و در سطح ملی معرفی نماییم و این یک موفقیت برای مجمع نمایندگان استان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ امانقلیچ شادمهر در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: علی محمد زنگانه استاندار جدید گلستان، گزینه اصلی و بومی لیست پیشنهادی مجمع نمایندگان استان بود که بحمدالله بالاترین رای را کسب کرد.

وی روحیه جهادی استاندار جدید گلستان را برای رفع محرومیت زدایی و جبران عقب ماندگی‌های این استان شمالی موثر دانست و تصریح کرد که مجمع نمایندگان گلستان در مجلس نیز در این راه به مقام عالی دولت در استان کمک خواهند کرد.

شادمهر اضافه کرد: اکنون مجمع نمایندگان گلستان در مجلس از استاندار جدید انتظار دارند تا با روحیه انقلابی، تحول گرایی و فساد ستیزی و ناکارآمدی و نیز به صورت جهادی نسبت به توسعه اقتصادی و اجتماعی، ارتقای شاخص‌های انسانی، رفع محرومیت‌ها و عقب ماندگی‌های این استان اقدام نماید.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد: استاندار گلستان با اجرایی کردن چهار مولفه اشاره شده یعنی “انقلابی بودن، روحیه تحول داشتن، جهادی عمل کردن و فساد ستیزی” که در منویات و ماموریت‌های رییس جمهوری نیز آمده و بیان می‌شود، بتواند مقدمات تحول و توسعه استان در بخش‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی را بیش از پیش فراهم نماید.

وی گفت: نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی نیز همراه و همگام استاندار بویژه اکنون که فصل بررسی و بودجه‌بندی بودجه سال آینده است، هستند تا با پیش بینی اعتبارات مناسب نسبت به رفع نگرانی‌های مردم نسبت به توسعه نیافتگی استان، کمک نمایند.

 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز