امروز : جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

ورزش ترکمن 300x300 - به همسایگی با شما افتخار می کنیماجتماعی-ترکمن نیوز-  مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در پی انتشار فایل صوتی منتسب به رئیس فدراسیون که توهین به قوم نجیب و اصیل ترکمن بود. در حمایت از قوم ترکمن گفت: به همسایگی با شما افتخار می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ بهمن طیبی نوشت: قوم نجیب ترکمن با پشتوانه تمدن کهن و زایش زعما، نخبگان و فرهیختگان بیشمار، همواره مهد غیرت، صداقت، مهرورزی و وفاداری در گستره گیتی بخصوص ایران عزیز بوده اند که پاسبانی از مرزهای جغرافیایی و فرهنگی شمال ایران و تقدیم ده ها شهید برای حفظ هویت و ناموس وطن در سال های پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی، موید این ادعای نیکو و غرورآفرین است.
سده های متمادی است که عواطف انسانی و محبت فزاینده ترکمن دلیر در همسایگی خزر با ساکنان هیرکان و گلستان در هم تنیده و اسباب خلق زیباترین همزیستی مسالمت آمیز را پدید آورده است که این سرمایه گرانبها، جز با تقویت مولفه های وحدت آفرین و تلاش در راستای بذل مهربانی محفوظ نخواهد ماند.
فایل صوتی منتشر شده منتسب به ریاست فدراسیون سوارکاری در فضای مجازی که اسباب تکدر خاطر همه ما مخصوصا تراکمه غیور را در چند روز اخیر موجب شده، مایه تاسف است که در صورت تعمد در بیان، امری نکوهیده و محکوم است و باور این سخنان از زبان دکتر خلیلی که فردی فرهنگی و دانشگاهی است و همیشه در رفتار و کردار حامی جامعه سوارکاری ترکمن صحرا بوده است برایم قابل باور نیست.

به عنوان یک شهروند گلستانی بر خود فرض میدانم بار دیگر ارادت قلبی خود را به هموطنان ترکمن اعلام و مراتب عذرخواهی خود را به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش و جوانان کشور در پیشگاه قوم اصیل  ترکمن ابراز میکنم.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز