امروز : پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

پیشتازی تکنولوژی بر سیاست چه عواقبی دارد‌؟

بشریت و بازی‌های قدرت‌های جهانی

اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- پیشتازی تکنولوژی بر سیاست چه عواقبی دارد‌؟ آیا این نیز یکی از پروژه‌های قدرت‌های جهانی است‌؟”Ahmet Yücebağ” تحلیلگر ترک به این موضوع پرداخته است.

shatranj Ghodrat 27 M - بشریت و بازی‌های قدرت‌های جهانی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، : دنیای اسلام که بعد از حملات یازده سپتامبر به یکی از اهداف غرب تبدیل شده است هنوز هم همچنان آماج حملات بی رحمانه می باشد . تهاجمی که با جنگ افغانستان آغاز گردید با عراق , سوریه و آفریقا ادامه دارد .

در جنگ افغانستان , یکی از اهداف آنها تلاش برای گرد هم آوردن اسلامگرایان در افغانستان بر علیه روسیه بود . اما حساب آنها اشتباه از آب درآمد. آنها تفکر جهادی را حساب نکرده بودند . همین وضعیت در جنگ چچن و بوسنی نیز خود را نشان داد . غرب از این جنگ ها درس گرفت و در جنگ سوریه توانست گروه‌های اسلامگرا را زیر سقف القاعده و داعش گرد آورده و درگیر جنگ نماید و سعی دارد بازگشت خود را تضمین کند .

گروه های چپ حاشیه ای هم وجود دارند . غرب سعی دارد آنها را برای جنگ در گروه ” YPG ” که وارد هژمونی قدرت‌های جهانی شده است گردهم بیاورد و از قرار معلوم به فکر رهایی از آنها هستند . با یک تیر دو نشان را زدن عادت همیشگی کاپیتالیسم جهانی است .

فقط اسلامگرایان هدف قدرت‌های جهانی نیستند . تمام بشریت در خطر است . نسل بشر در معرض خطر قرار دارد . قحطی , بیماری‌های اپیدمیک , ویروس‌هایی که در لابراتوارها تولید شده اند و نامشان را هنوز نشنیده ایم , کودتاها , گروه‌های انحرافی و حقوق آنها , از بین رفتن اصطلاح خانواده , دستکاری کردن ژن‌ها , حملات سایبری و … همگی اینها تهاجماتی هستند که در جریان هستند یا در آینده انجام خواهند گرفت .

سخنان بیل گیتس در کنفرانس ماه فوریه را می توان خوفناک خواند . او در آن کنفرانس با جلب توجه به بیوتروریسم گفت که در عرض ۱۵-۱۰ سال با ویروس هایی که توسط تروریست‌ها تولید خواهد شد سالانه ۳۳ میلیون انسان از بین خواهند رفت .

بیل گیتس به این ترتیب متاسفانه به شکلی کنایه آمیز نشان داد که در ۱۵-۱۰ سال آینده در چه موردی سرمایه گذاری خواهد شد .” آنتونیو گارسیا مارتینز” از مدیران سابق فیسبوک پیش بینی وحشتناکی از آینده دارد . او می گوید : ” در سی سال آینده نیمی از جمعیت جهان بیکار خواهند بود . اوضاع می تواند بسیار بد شود . شاید تمدن تماما از بین برود . بین سیاست و تکنولوژی رقابت شدیدی وجود دارد . در حال حاضر تکنولوژی با فاصله ای زیاد پیشتاز است . جهت جلوگیری از بروز وضعیت نامناسب برای افرادی که در نتیجه پیشرفت تکنولوژی بیکار خواهند شد و معضل اجتماعی ای که ایجاد خواهد شد هیچگونه فعالیتی در زمینه سیاست های اجتماعی وجود ندارد . ”

این که هر خبر جدید در باره هوش مصنوعی بعنوان یک مژده نشان داده می شود به معنی درک نکردن ارزش نسل انسان است . هوش مصنوعی که در حال حاضر در خدمت انسان می باشد دور از احتمال نیست زمانی که بتواند بطور خودسرانه تصمیم بگیرد . پیشتاز کردن تکنولوژی , پروژه قدرت های جهانی است . فکرش را بکنید حملات سایبری و آزمایش سلاح‌های شیمیایی توسط همین هوش مصنوعی ها انجام گیرد.

به جنگ‌ها در خاورمیانه , قحطی و بیماری‌های اپیدمیک در آفریقا , کودتا در آمریکای جنوبی و مردم آسیای دور که بدون آمادگی قبلی در انتظار اتفاقاتی هستند که به جهت بیماری‌های اپیدمیک بر سر آنها خواهد آمد بیاندیشید. وبا در یمن , قحطی در سومالی , جنگ , مهاجرت , گرسنگی و سفالت در کشورهای سوریه , عراق و افغانستان , کودتا و ویروس زیکا در آمریکای جنوبی که این ویروس باعث آسیب مغزی در کودکان می‌شود را یک بار دیگر از ذهن بگذرانید .

خانواده‌های بی سرپرست , ترا بشریت , خدایان شخصی , نسل بدون جنسیت , دنیای ضد بشریتی که سعی می‌شود با افکار منحرف ایجاد شود …

تلاش برای مطرح کردن مزخرفاتی همچون همجنسگرایان بعنوان خبر روز , ژن‌هایی که برای تبدیل کردن انسان به یک سوپر انسان تغییر داده می‌شوند , تبلیغ هر چیزی غیر از انسان تحت نام حق حیات , مراحل این پروژه هستند .

مطالب مطرح شده در این نوشته , شاید تخیلی و غیب گویانه به نظر برسد اما وقتی به دقت نگریسته شود نمونه‌های بسیاری هستند که می‌توان مشاهده نمود .

بعنوان مثال می توان یک آزمایش کوچک انجام داد . وقتی در مورد چیزی که قصد خرید آن را دارید در موتور جستجوی گوگل جستجو می‌کنید تبلیغات همان جنس به مدت یک هفته در چپ و راست صفحه دیده می‌شود که می‌توان گفت نمونه یک هوش مصنوعی با نیتِ خوب می باشد و اما آرشیو گوگل که هر کلیک کاربر را ثبت می‌کند…؟

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز