امروز : یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    105448

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:27 | ۰۵ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

300x218 - بسیاری از مشکلات شهری محصول حواشی برجای مانده از گذشته استترکمن نیوز: عضو شورای بندرترکمن بسیاری از مشکلات شهری را محصول حواشی برجای مانده از گذشته خواند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ گوهرشاد حسینی در گفتگو با خبرنگار ما همه سعی و تلاش شورای شهر و شهرداری بندرترکمن در دوره ششم را رسیدگی به طرح های خدمات عمومی، ایجاد توسعه و آبادانی و برون رفت از مشکلات خواند و گفت: یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در ایندوره شورای شهر حذف کلیه مخارج غیر ضروری در مجموعه یاد شده بوده است. صورت حساب های برجایی مانده از ادوار گذشته نشان می دهد بسیاری از هزینه های بعمل آمده صرف ایاب و ذهاب داخلی بوده است، اما ما این گونه هزینه ها را از برنامه حذف کرده و با هیچ رستوران و فروشگاه اقلام غذایی طرف قرارداد نمی باشیم.

وی در اینباره افزود: در حال حاضر کلیه پرسنل شهرداری و شورای شهر کاری را انجام می دهند که برایشان تعریف شده و سعی ما بر این است که اوقات پرسنل مجموعه به بطالت سپری نشود. شهرداری بندرترکمن در ایندوره اراده کافی جهت انجام پروژه ها به شرط تامین بودجه کافی را دارد و مطمئنا هیچ وجهی به صورت راکد و غیر فعال نخواهد ماند. از سوی دیگر مستندات نشان می دهند که حواشی بوجود آمده درباره طرح سوال و استیضاح شهرداران در ادوار گذشته بیشترین عمر مفید شوراها را از آنها گرفته و لذا بر حجم مشکلات و مطالبات افزوده شده است. متاسفانه در سال هایی که می شد فکر عاجلی برای محوطه عقب نشینی راه آهن کرد، موارد پیشنهادی به دلایل متعدد و از جمله عدم نبود کار کارشناسی و نبود شفافیت در خصوص چرایی به بن بست رسیدن مذاکرات، منجر به نتیجه نشده است.

گوهرشاد حسینی تاکید ورزید: در هیچ دوره ای از شورای شهر نبوده است که مطالبات مردم به حق نباشد. محوطه عقب نشینی راه آهن، پروژه پل روگذر خیابان جمهوری و اصلاح قانون درباره ساکنین حریم راه آهن از جمله برنامه هایی است که خوشبختانه در مورد بهبود شرایط ساکنین حریم راه آهن طی صحبت با مدیر کل راه آهن شمال به نتایج مفیدی دست پیدا کرده ایم. به بسیاری از مشکلات دیگر نیز مانند بهبود وضعیت پارک های شهر در نیم دهه گذشته هیچ توجه ای صورت نگرفته و می طلبد که در اولین فرصت به آنها پرداخته شود. علی ایهال ما پاسخگوی مطالبات مطرح شده هستیم و مسلما با نشست های فیمابین بهتر می توان به نتیجه رسید. ما نیاز مبرم به تفکرات صاحب نظران داریم و از فعالان عرصه های مختلف دعوت می کنیم طرح هایشان را با دوستان خود در شورا در میان بگذارند.

وی یادآور شد: با مشکلات می توان کنار آمد، ولی برای کم کاری نمی توان توجیه عقلانی پیدا کرد. از عمر شورای ششم شهر مدت زیادی سپری نشده و یکی دیگر از مهمترین برنامه های پیش روی ما اطلاع رسانی نتایج نشست ها و عملکردها به مردم از طریق تریبون مجموعه و پایگاه های اطلاع رسانی رسمی، فعال کردن فایلی برای مطالعه طرح های ارائه شده از سوی شهروندان و در صورت نیاز پاسخ اعضای شورا به ابهامات مختلف به صورت پیوسته خواهد بود.

گزارش از: طاهر جانی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز