اخبار ترکمنستان-ایتنانیوز-  به مناسبت بیست و ششمین سالگرد کسب استقلال کشور ترکمنستان نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای اقتصادی این کشور در «عشق‌آباد» آغاز به کار کرد.

namayeshgah14 21m 300x209 - برگزاری نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای اقتصادی ترکمنستان+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل فارس، نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای اقتصادی ترکمنستان به مناسبت بیست و ششمین سالگرد کسب استقلال این کشور عصر دیروز در «عشق‌آباد» آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که در مراسم افتتاحیه آن مقامات عالی رتبه دولت ترکمنستان و دیپلمات و سفرای خارجی مقیم عشق‌آباد حضور داشتند، بخش دولتی و خصوصی ترکمنستان دستاوردهای همه جانبه خود را به نمایش گذاشتند.

تولیدات محلی به خصوص کلیه محصولات و صنایع غذایی، خدمات شهری، خدمات فنی و مهندسی و مخابراتی، تابلو فرش و صنایع دستی، فرش دستباف و ماشینی، زیورآلات، صنایع پزشکی، مصنوعات پلاستیکی، موکت و کفپوش، الیاف و منسوجات.

محصولات دارویی و تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات برقی و تاسیساتی ساختمان، حمل و نقل و ترافیک، تجهیزات دامپروری، دامداری و مرغداری، کشاورزی و ماشین آلات وابسته از مهمترین غرفه های نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی ترکمنستان هستند که در محل سالن نمایشگاهی سازمان اتاق صنایع و بازرگانی این کشور در عشق‌آباد به مدت ۲ روز دائر شده‌ است.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۵

۲۱ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4884

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک