امروز : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

گلشنی ترکمن نیوز1 300x300 - برگزاری مسابقات لیگ برتر جانبازان و معلولان “جام ایثار” بیش از 20 سال در کشور سابقه دارد+مصاحبهترکمن نیوز:  مدیریت ورزشی فدراسیون جانبازان و معلولین و ناظر برگزاری لیگ آقایان جام ایثار گفت: برگزاری مسابقات لیگ برتر ورزش معلولان و جانبازان با نام جام اثار بیش از 20 سال در کشور در حال برگزاری و سابقه است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  وی افزود: انتظار داریم برگزار کنندگان و استانهای که میزبانی مسابقات را تقبل می کنند با داشتن شرایط درخور شأن لیگ کشوری بارعایت پروتکل های بهداشتی حائز توانایی میزبانی خوب سایر استان ها باشند.

وی بیان داشت: البته تمام وقایع ورزشی جهان و کشور درگیر ویروس منحوس کرونا است و برگزاری این مسابقات با شرایط و پروتکل های خاص انجام می‌شود.

گلشنی افزود: الحمدالله ورزش جانبازان و معلولان اسان گلستان همگی پای کار بودند و تلاش زیادی برای برگزاری مطلوب این مسابقات نشان دادند، به ویژه مدیر کل ورزش و جوانان استان که در مسابقات حضور داشتند و این نوید را به ما می دهند که با کمک این دلسوزان بتوانند گام مثبتی در اعتلاف این ورزش بردارند و از ورزشکاران جانبازان و معلولان حمایت کنند.

مدیریت ورزش جانبازان و معلولین و ناظر برگزاری لیگ آقایان جام ایثار گفت تصریح کرد: جا دارد از شورای اسلامی و شهرداری گنبدبه جهت حمایت از ورزش جانبازان و معلولان تقدیر و تشکر داشته باشم.

وی افزود: این مسابقات در دو گروه الف و ب برگزار می شود که گروه ب در اصفهان با حضور 3 تیم به میزبانی تیم والیبال نشسته ذوب آهن در هفته گذشته برگزار شد.

گلشنی پایان خاطرنشان شد: این هفته به میزبانی شهرداری گنبد شاهد برگزاری گروه الف بودیم و در دور برگشت به صورت متمرکز در استانی که حائز برگزاری بوده و شرایط مناسبی برای مسابقات داشته باشد رقابت های قهرمانی برگزار خواهیم کرد.

گزارش از: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز